Dell S2522HG vs Gigabyte G24F

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çağrı Merkezi Şefi
Profil Kapağı
1522413149
Merhaba, İtopya'dan Gigabyte G24F model monitörü aldım taksitle 3600 TL'ye geldi şu an Dell S2522hg modeli ise Trendyol üzerinde 5000 TL sizce Gigabyte'yi geldiği gibi iade gönderip yerine Dell olanı alınır mı? Normalde hard FPS oynayan birisi değilim günlükte arkadaşlarla LoL CS onunda dışında kendim sadece War Thunder veya Cyberpunk vs takılıyorum. Aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir monitör kendisi. Stok yoktu. İyi görmüşsün. Fakat iade edip tekrar uğraşmana değmez. Gigabyte'de fena değil. Bir Dell değil elbette ama aradaki fark için uğraşılmaz.

Hocam giga elime ulaştı monitör gayet iyi ama şöyle bir durumla karşılaşıyorum monitörü 180ne çekiyorum veya 165e 2. ekranımdaise ASUS VG245 var 75 Hz ana ekranda oyuna girip çıkınca veya oyunu aşağı alınca monitör tekrar 60a düşüyor daha önce denk geldiniz mi?

Hocam giga elime ulaştı monitör gayet iyi ama şöyle bir durumla karşılaşıyorum monitörü 180ne çekiyorum veya 165e 2. ekranımdaise ASUS VG245 var 75 Hz ana ekranda oyuna girip çıkınca veya oyunu aşağı alınca monitör tekrar 60a düşüyor daha önce denk geldiniz mi?

Evet daha önce duydum bunu. Fakat çözümünü bilmiyorum. Daha doğrusu çözümünü bulmuş birine denk gelmedim. Masa başına oturup uğraşmak lazım. Bunun monitörle alakası yok bu arada. Farklı monitörde de aynısını oluyor.

Geri
Yukarı