Dell S2721DGFA vs ASUS TUF Gaming VG27AQ

masiroglu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemimde AMD Ryzen 5 5600 işlemci ve ASUS Radeon 6750 XT Dual ekran kartı var. 2K monitör almayı düşünüyorum ancak Dell S2721DGFa vs ASUS TUF Gaming VG27AQ arasında kaldım. 2 bin TL aralarında fark var. Hem sistemimi hem de aradaki fiyat farkını baz alarak hangisini önerirsiniz?

VG27AQ kullanıyorum. Bütçen varsa Dell al. Memnun olmadığımdan değil fakat Dell'in kalitesi daha iyi.

Bütçemi zorlarsam çıkabilir ama 2 bin TL fark bana oldukça fazla geliyor açıkçası gerçekten ciddi çoğunlukta tavsiye edilirse alacağım.

Bütçemi zorlarsam çıkabilir ama 2 bin TL fark bana oldukça fazla geliyor açıkçası gerçekten ciddi çoğunlukta tavsiye edilirse alacağım.
@GalaxySal450 kendim VG27AQ kullandığım için adaletli yorumlayamayabilirim. Bütçe zorlanmayacaksa Dell S2721DGFA al. Zorlanırsan VG27AQ da alabilirsin.

Bütçeden çok %25'ten fazla fiyat farkı var aralarında acaba kalite ve görsellik açısından da bu kadar fark var mı sadece o tereddüt oluşturuyor bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…