Dell S2722DGM vs Gigabyte G27Q

Ayreminis

Hectopat
Arkadaşlar selam. Şu iki monitör arasındayım. Takside vurunca Dell aşağı yukarı 200'er TL daha ucuz vadeler sunuyor. Aralarında ciddi bir fark mıdır? Dell'in paneline VA olmasına rağmen IPS kadar iyi diyorlar. Bilgisi-deneyimi olan varsa çok makbule geçer

Arkadaşlar selam. Şu iki monitör arasındayım. Takside vurunca Dell aşağı yukarı 200'er TL daha ucuz vadeler sunuyor. Aralarında ciddi bir fark mıdır? Dell'in paneline VA olmasına rağmen IPS kadar iyi diyorlar. Bilgisi-deneyimi olan varsa çok makbule geçer
Zamaninda bende arastirmistim. Dell olan modelde smearing sorunu var. G27Q alin.

Dell g3223d modelini kullanıyorum hem tasarım amaçlı hemde oyun amaçlı kullanıyorum. Renk kalitesi olarak çok iyi diğer ıps panerllere göre daha iyi bir kalite sunuyor. Karşılaştırmada yaptım diğer ıps monitörlerle. Ben şahsen Dell tarafında olurdum. Güzel iş çıkarıyorlar.

IPS gibi ama smearing var onda. G27Q daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı