Delux M800 Ultra için 300 TL'ye mouse pad önerisi

Bütçe
300

Exedar

Picopat
Daha fazla  
Mouse henüz elime ulaşmadı. Bu mouse için bir mouse pad almak istiyorum. FPS ve MOBA oyunları oynuyorum. Fazla para vermek istemiyorum. Ama 400'e çık şunu al gibi tavsiyeler olursa onları da düşebilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyut olarak hangi boyutta istiyorsun?
Açıkçası boyut olarak bilmiyorum baktığımda Large olarak geçenler iyi geldi gözüme. Çok büyük olmasına gerek yok. Xl bi model almaktansa l olup daha iyi olan bi model varsa aynı fiyata l tercih ederim.

Kaliteli olsun diyorsan Steelseries QCK, diğer türlü Porge, Xrades ve Klasse gibi markaların 90x40 boyutunda güzel mousepadleri var.
Steelseries biraz pahalı geldi hocam ya küçük olanları da pek kullanışlı değil. Daha önce small olanı kullanmıştım. Large olan 500 lira civarı sanırım.

Xrades nasıldır? Klasse Pro Black Edition alternatifi yoksa alayım. Ama o fiyata daha küçük olup daha iyi olan varsa ona yönelebilirim.

Açıkçası boyut olarak bilmiyorum baktığımda Large olarak geçenler iyi geldi gözüme. Çok büyük olmasına gerek yok. Xl bi model almaktansa l olup daha iyi olan bi model varsa aynı fiyata l tercih ederim.

Steelseries biraz pahalı geldi hocam ya küçük olanları da pek kullanışlı değil. Daha önce small olanı kullanmıştım. Large olan 500 lira civarı sanırım.

Xrades nasıldır? Klasse Pro Black Edition alternatifi yoksa alayım. Ama o fiyata daha küçük olup daha iyi olan varsa ona yönelebilirim.
@SadeceYiğit hocam bu model attığınız ile aynımı görüntüsü dışında.

@SadeceYiğit

Daha küçük olup daha kaliteli dediğiniz başka bir ürün var mı? Yoksa Klasse Pro alıcam gibi.

Son düzenleme:
Açıkçası boyut olarak bilmiyorum baktığımda large olarak geçenler iyi geldi gözüme. Çok büyük olmasına gerek yok. XL bir model almaktansa l olup daha iyi olan bir model varsa aynı fiyata l tercih ederim.

SteelSeries biraz pahalı geldi hocam ya küçük olanları da pek kullanışlı değil. Daha önce small olanı kullanmıştım. Large olan 500 lira civarı sanırım.

@SadeceYiğit hocam bu model attığınız ile aynımı görüntüsü dışında.

@SadeceYiğit

Daha küçük olup daha kaliteli dediğiniz başka bir ürün var mı? Yoksa klasse Pro alacağım gibi.

Xrades, klasse ve porge çok benzer markalar. Daha küçük bir önerim yok. SteelSeries QCK mini var onu da istememişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı