Deneme sınavı sonuçlarım

Hocalarım yayınevinin ne önemi var(!)
(Arkadaşlar yayınevi oldukça kötüydü, özellikle coğrafya ve kimyada. Ama diğer derslerde sorun yoktu. O yüzden yayınevini bir kenara bırakalım ve konunun özüne dönelim)
@Ban 1s Coming hocam net arttırmak için ne yapabilirim?(Çalış dışında başka bir şey yaz lütfen. Zaten çalışıyorum.)
Kendinle çelişiyorsun. Doğruları söyleyin dedin sonra da düşük yazmanın faydası yok...
Hocam doğruları belirttin tamam sorun yok o konuda ama dedim ki bu konuda ne yapabiliriz?
Kendinle çelişiyorsun. Doğruları söyleyin dedin sonra da düşük yazmanın faydası yok...
Hocam doğruları belirttin tamam sorun yok o konuda ama dedim ki bu konuda ne yapabiliriz?

@Ban 1s Coming hocam net arttırmak için ne yapabilirim?
Kendine bir program hazırla. Aylık bir program olsun. Ne zaman ne yapacağını belirle, ne gevşek tut ne çok sıkı. Günde en az 3 saatini konu çalışmaya ayır, bu sürenin sonunda eğer konuda hala da eksiğin varsa yine konu çalış. Konu cepte dediğin vakit test çöz. Daha 9'a gidiyorsun, bolca vaktin var. Konuyu iyice öğrenmeden test çözmeye kalkma. Her ayın sonunda, 2 günlük ay içerisinde yaptığın her şeyi hızlıca tekrar et.

Hocam sene başından beri zaten çalışıyorum. Sonuç neden böyle o zaman?
Yoksa ben çalışırcasına çalışmıyor muyum?

Konu eksiktir belki. Deneme analizi yapabilirsin. O konuyla alakalı yanlışlar yapıyorsan o konuya çalışabilirsin gibi. Bir sürü etken var. Kendin halledebilirsin anca.

Kendine bir program hazırla. Aylık bir program olsun. Ne zaman ne yapacağını belirle, ne gevşek tut ne çok sıkı. Günde en az 3 saatini konu çalışmaya ayır, bu sürenin sonunda eğer konuda hala da eksiğin varsa yine konu çalış. Konu cepte dediğin vakit test çöz. Daha 9'a gidiyorsun, bolca vaktin var. Konuyu iyice öğrenmeden test çözmeye kalkma. Her ayın sonunda, 2 günlük ay içerisinde yaptığın her şeyi hızlıca tekrar et.

Bu tavsiyeleri uygulayacağım hocam, teşekkürler.
Konu eksiktir belki. Deneme analizi yapabilirsin. O konuyla alakalı yanlışlar yapıyorsan o konuya çalışabilirsin gibi. Bir sürü etken var. Kendin halledebilirsin anca.

Hocam konu eksikliği yok. Zaten yanlış yaptıklarım soruların çoğu dikkat hatası.
Ama dediğiniz deneme analizini yapacağım, teşekkürler.
Herkesin kapasitesi aynı değildir. Benim yatarak yaptığım matematiğe secde edecek adamlar tanıyorum. Ama çalışsam da fizikte anca koşullu geçiyorum.

Hocam kapasite başka çalışmak başka mı sence?
Bence değil. Bir insandan kapasitesi o kadar bundan sonrası yok diye kapasitesi kadar çalışmasını bekleyemeyiz. Kapasite sınırsızdır aslında biz sınırlarız. İnan ki buna karşı yok yahu öyle şey deme.
Var. LGS döneminde bizzat gördüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı