Deneme sınavlarında dengesizlik

Young Doomer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende bir sorun var. Bazı denemelerde 370-380 alıyorum bazı denemelerde 470-460-450 alıyorum. Yarın yine kötü aldığım sınava gireceğim. İnşallah aynısı olmaz. Sizce bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Burada yayın çok önemli. Bazı yayınlar sırf zor olsun diye incik cincik sorular soruyor, gerçekten gireceğiniz sınavlardan alakasız. Bazıları ise gereğinden fazla kolay soruları dolduruyor.
Etrafınızdan, güzel ve tutarlı yayınları öğrenip o sınavlara girebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, LGS denemeleri için Özdebir güzel bir yayın.

Arkadaşlar bende bir sorun var. Bazı denemelerde 370-380 alıyorum bazı denemelerde 470-460-450 alıyorum. Yarın yine kötü aldığım sınava gireceğim. İnşallah aynısı olmaz. Sizce bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Her deneme sınavında konularda ilerlediğiniz için her konuyu iyi kötü çalışman gerek bir de yanlış yaptıgın soruları tekrar çözmeye çalış.

Bende öyleyim kimi denemeler kolayken kimisi kalem kıpırdatmıyor.En iyi sonucu öğrenmek için geçen senelerde yapılan LGS sorularini çöz

Geri
Yukarı