Çözüldü Deneme Süresi biten Windows 10'da Wallpaper Engine kullanılabiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Arkadaşlar şu ucuz fiyata satılan OEM keylerden satın almıştım zamanında, haliyle farklı bir bilgisayarda kullanamıyorum aynı keyi. Deneme süresi bittiğinde Wallpaper Engine uygulaması kullanılabiliyor mu? Deneyenler yardımcı olursa sevinirim.

Evet, daha önce bu soru Steam üzerinde İngilizce olarak sorulmuş ve programın geliştiricisi tarafından çalışıyor şeklinde cevaplanmış.
İlgili bağlantı: Does this work with a trial of windows :: Wallpaper Engine General Discussions
@181272 az önce ceza yediği için mesajı düzenleyemiyor. Cevabı yazmamı rica etti, kendisi attığı bağlantıda bulunan, cevabı Türkçe'ye çevirmiş.

Geliştiricinin verdiği cevabı çeviriyorum.:

Evet, deneme sürümünde çalışmaktadır. Fakat Microsoft tarafından resmi olarak desteklenmemektedir. Eğer Microsoft ileride deneme sürümü Windows'larda Wallpaper Engine'yi çalışmayacak şekilde bozarsa bunu düzeltmeye çalışmayacağız.

Ayrıca Wallpaper Engine ile renkleri değiştirirseniz bu normalde kilitli olduğu için yapamayacağınızı fakat bu yazılım ile sihirli bir şekilde değiştirmeniz mümkün olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı