Çözüldü Deneme sürümü bittikten sonra Kaspersky Free kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

veecux

Hectopat
Sürekli bu ekran çıkıyor. Çok kez silip yükledim. Var mıdır çözümü? Bilgisayarda virüs olduğunu düşünüyorum ancak Defender'ı da açamıyorum. Yardım eder misiniz?

1622315609592.png

Sürekli bu ekran çıkıyor. Çok kez silip yükledim. Var mıdır çözümü? Bilgisayarda virüs olduğunu düşünüyorum ancak Defender'ı da açamıyorum. Yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 1047087
Bitmiş artık kullanamazsınız ya başka bir program kullanacaksınız ya da satın alacaksınız.

Sitesinden formatlanmış cihazlarınızı devre dışı bırakın bir radde den sonra açılacaktır.

Arkadaşlar forumun TDK skill'i sayesinde 1 saat kadar sessize alındım. Ayrıca teşekkür ediyorum yazanlara. Ve Technopat'ın da yazım yanlışı cezalarına yeniden bakması gerekiyor. Yapma o zaman diye bir savunma yok çünkü herkes yapabilir. @Recep Baltaş abi önerimi değerlendirir misiniz? 1 saat sessize alınmam sizce de uzun değil mi? Eğer ki çözememiş olsaydım, konu muhtemelen kaybolup gidecekti. Değerlendirmenizi rica ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı