Dengeli mod ile yüksek performans farkı var mı?

Halit70

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Güç seçeneğini yüksek performansa getirmek istiyorum ama fazla güç tüketir diyor. Elektrik faturası malum fazla gelmeye başladı, beni iyice derinden etkilemesin. 160₺ fatura geldi. Eğer yükseğe çekersem ne kadar artar, tecrübe edenler için sordum bunu. Doğruluk payı ne kadardır? Birde yüksek performans olduğu zaman oyunda bir FPS artışı olur mu? Kullanıcıya bir artısı var mı bu olayın? Teşekkürler.

Güç seçeneğini yüksek performansa getirmek istiyorum ama fazla güç tüketir diyor. Elektrik faturası malum fazla gelmeye başladı, beni iyice derinden etkilemesin. 160₺ fatura geldi. Eğer yükseğe çekersem ne kadar artar, tecrübe edenler için sordum bunu. Doğruluk payı ne kadardır? Birde yüksek performans olduğu zaman oyunda bir FPS artışı olur mu? Kullanıcıya bir artısı var mı bu olayın? Teşekkürler.
FPS artışı olacaktır. Elektrik faturasına yansısa en fazla 5-10 TL fazla yansır hatta o kadar bile yansımaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı