DenizBank 300 TL çekilmiş

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
İnternet bankacılığı şifresi değiştirilmiş, gittim şifreyi değiştir dedim değiştirdim. Giriş yaptım böyle bir şey çıkıyor, onay kodu gelecek diyor gelmiyor. LAN zaten babamın telefonuna gelmesi gerekmiyor mu? Cihaz ismi resimde yazıyor resimde yazan cihaza mı gidiyor kod?
İnternette araştırdım telefon modeli Samsung A10 şifre ile giriş yapmayı deniyorum giriyor fakat onay kodu bizim telefonumuza gelmiyor. (2. kez girişim oturum adı sürekli değişiyor gül, sonbahar, silgi vs. oluyor o nedir anlamadım.

1651737341072.png

Ablam 1-2 kez kartı alıp bankamatikten para çalmıştı önceki yıllarda fakat internet bankacılığı şifresi değiştirmesi gerekmez para çekmek için zaten onda o kadar akıl yok beceremez. Kart bilgileri ve internet bankacılığında giriş için kullanılan şifreyi kim nasıl öğrenebilir anlamıyorum dijital bir ortama kaydettiğimi hatırlamıyorum şifreyi direkt kağıda yazıp rafa kaldırmıştık.

Bilgisayar tarayıcı üzerinden giriş yapıyorsanız, mobil uygulama üzerinden bildirim gelir sistemde hangi telefon kayıtlı ise bildirim ona gider. Uyarı işareti yazan yer açıklıyor bu durumu. İnternet bankacılığı aktifleştirirken kayıtlı telefon olarak bu telefonu seçmeyip ve internet bankacılığı şifresini siz veya yakınlarınız değiştirmediği halde değişiyorsa en kısa sürede müşteri hizmetlerini arayın. Birisi veya birileri ele geçirmeye çalışıyor.

Bilgisayar tarayıcı üzerinden giriş yapıyorsanız, mobil uygulama üzerinden bildirim gelir sistemde hangi telefon kayıtlı ise bildirim ona gider. Uyarı işareti yazan yer açıklıyor bu durumu. İnternet bankacılığı aktifleştirirken kayıtlı telefon olarak bu telefonu seçmeyip ve internet bankacılığı şifresini siz veya yakınlarınız değiştirmediği halde değişiyorsa en kısa sürede müşteri hizmetlerini arayın. Birisi veya birileri ele geçirmeye çalışıyor.
Mobil uygulama yüklü değil bende, şu an indirdim tekrar giriş yapmayı deneyip kod geliyor mu bakayım

Normalde giriş dediğimizde böyle mobil uygulamaya gerek kalmazdı direkt SMS şifresi girip hesaba giriş yapardık.

Mobil uygulama yüklü değil bende, şu an indirdim tekrar giriş yapmayı deneyip kod geliyor mu bakayım.

Normalde giriş dediğimizde böyle mobil uygulamaya gerek kalmazdı direkt SMS şifresi girip hesaba giriş yapardık.

DenizBank bilmiyorum ama TEB, Enpara tarayıcı üzerinden giriş yaparken bende mobil uygulama bildirimi geliyor o bildirime tıklayıp izin ver vs girebiliyorum ben. Diğer arkadaş ve dediğim gibi int. Bankacılığı aktifleştirirken bu telefon esleştirilmemiş ise izinsiz giriş mevcut.

Sorumluluğu size geçmeden önce her ihtimale karşı müşteri hizmetlerinden çalıntı kart bildirimi yapın. Size hesapla yapılan son işlemleri söyleyip onayınızı alıyorlar. Onaylamazsanız belirli bir miktara kadar para banka tarafından karşılanıyor. Fakat bu bildirimin belirli bir süresi var, süre geçtikten sonra mali sorumluluk size ait oluyor.

Sorumluluğu size geçmeden önce her ihtimale karşı müşteri hizmetlerinden çalıntı kart bildirimi yapın. Size hesapla yapılan son işlemleri söyleyip onayınızı alıyorlar. Onaylamazsanız belirli bir miktara kadar para banka tarafından karşılanıyor. Fakat bu bildirimin belirli bir süresi var, süre geçtikten sonra Mali sorumluluk size ait oluyor.

Kötü durumlarda 24 saat 150 TL olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı