Denize Düşen Telefon Yaptırılır Mı?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar benim G5'im vardı denize düştü. Yarım saat sonra geldim temiz suyla yıkadım kuruttum. Sonra bir gün pirinçte bekledi. Şu anda ara sıra açılıyor görüntü olmadan. Parmak izi okumasından ve bildirim ledinden anlıyorum. Telefoncu ekran ve ekran soketi değişmesi gerek anakart sağlam dedi. Yaptırmalı mıyım?

Tuzlu sonrası anakart sağlam kaldıysa bravo valla. Çünkü tuzlu su teması direkt zarar veriyor anakarta. Eğer kullanırım diyorsan tamir ettirilebilir.
Bazen açılıyor 3 aydır açmayı denemedim pilleri powerbank olarak kullanıyorum. Bir deneyeyim dedim açıldı parmağımı falan okudu. Fakat bir daha denedim olmadı. Şu anda Mi 8 kullanıyorum ama eğer tamir ettirilebilirse ettiririm.
Ve hoparlör, titreşim de çalışıyor.

Bu tarz olaylarda artık o anakarta fazla güven olmuyor. Eğer anakartın sağlam olduğundan kesinlikle eminseniz, ekranın fiyatı da makülse yaptırabilirsiniz. Ancak G5 zaten biraz eski bir telefon eğer pahalıya patlayacaksa yeni bir telefon da düşünebilirsiniz.

Bu tarz olaylarda artık o anakarta fazla güven olmuyor. Eğer anakartın sağlam olduğundan kesinlikle eminseniz, ekranın fiyatı da makülse yaptırabilirsiniz. Ancak G5 zaten biraz eski bir telefon eğer pahalıya patlayacaksa yeni bir telefon da düşünebilirsiniz.
Telefonum zaten var. Ben yapılabilirse boşa gitmesin diye demiştim. 500 TL fiyat biçti telefoncu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı