Depolama alanı bitiyor hatası

Sanırım geçmişte bende böyle bir sorun ile karşılaşmıştım.. Ayarlar -> Uygulama Yöneticisi -> Google Play Store -> Verileri Sil.. Böylece ilgili hatadan kurtulmuş olursun.. (y)
Bir de Google'dan araştırma yapınca şöyle bir sonuç buldum. Genel bir sorun herhalde..
#[ÇÖZÜM] Freedom Sonrası Oluşan Google Play Sorunu
Denedim bu yöntemide ama yine malese düzelmedi. :(

Sanırım geçmişte bende böyle bir sorun ile karşılaşmıştım.. Ayarlar -> Uygulama Yöneticisi -> Google Play Store -> Verileri Sil.. Böylece ilgili hatadan kurtulmuş olursun.. (y)
Bir de Google'dan araştırma yapınca şöyle bir sonuç buldum. Genel bir sorun herhalde..
#[ÇÖZÜM] Freedom Sonrası Oluşan Google Play Sorunu
Telefona hard format atınca root,root browser gibi hersey silindi bu yüzden bu yontemide yapamıyor um. Eğer pc den system dosyalarina erisim gibi birsey biliyorsaniz yapabilirim.

Telefona hard format atınca root, root browser gibi her şey silindi. Bu yüzden bu yöntemi de yapamıyorum. Eğer pc den system dosyalarına erişim gibi bir şey biliyorsanız yapabilirim.
Madem öyle şuradaki adımları izleyerek telefonunu tamamen sıfırla.. Ardından yeniden telefonunun kurulumunu gerçekleştir.. Unutma, eğer varsa tüm verilerin, fotoğrafların, uygulamaların vs. silinecektir.. Bu yüzden yedeklenmesi gereken tüm verilerini yedeklemeyi unutma.. #Android Sıfırlama
Telefonuna root atmak için şu videodaki adımları takip et.. Kolay bir şekilde root atarsın.. (y) #Link1
Ayrıca Freedom tarzı uygulamalara itibar etme.. Kaynağı belirsiz yazılımlar, telefonun için her zaman risk oluşturur!

Madem öyle şuradaki adımları izleyerek telefonunu tamamen sıfırla.. Ardından yeniden telefonunun kurulumunu gerçekleştir.. Unutma, eğer varsa tüm verilerin, fotoğrafların, uygulamaların vs. silinecektir.. Bu yüzden yedeklenmesi gereken tüm verilerini yedeklemeyi unutma.. #Android Sıfırlama
Telefonuna root atmak için şu videodaki adımları takip et.. Kolay bir şekilde root atarsın.. (y) #Link1
Ayrıca Freedom tarzı uygulamalara itibar etme.. Kaynağı belirsiz yazılımlar, telefonun için her zaman risk oluşturur!
Cok ozur dilerim ben bi ara rom atmistim ondan olmus olabilirmi acaba. Az once yine wipe format attim duzelmedi.Bildiginiz Rom varsa soylermisiniz.Model:Lenovo S90-A

Çözdüm. Yeni Bi Rom yükledim ve düzeldi yardım etmeye çalışanlara teşekkürler.
Bu Sorunu yaşayanlar yeni bi rom atarlarsa çözülür

Kusura bakma son yazdığını görmemişim. Daha yeni gördüm. Lenovo romları hakkında bilgim yok maalesef.

Çözüme ulaşmana sevindim. :) Acaba ilgili romu nereden bulduğunu paylaşabilir misin?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı