Depolama alanı nasıl arttırılır?

kzy34fatih

Centipat
Windows 10 Pro.
İşlemci: AMD FX-8370 eight Core-pocessor.
RAM: 16 GB.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemli, X64 tabanlı işlemci.
İnternete GTA V'e 65 GB diyor amam ben oyunu aldığımda bana 91 GB dedi.
Bilgisayar özelliklerim bunlar. Ben yapılabilinecek galiba birçok şeyi denedim ama benim şu an 60 GB boş yerim var. Nasıl 30 GB kazanabilirim.
Not(bilgisayar sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor) assassin's Creed Black Flag, CS:GO, assassin's Creed Unity, Just Cause 4, Forza horazon 4 Ultimate Edition oynanmıştır...
Gereken başkabir şey varsa yazabilirir...
Hatta şu an 82 GB boş yerim var :)
hatta şu an 82 GB boş yerim var

Windows 10 Pro.

Bilgisayar özelliklerim bunlar. Ben yapılabilinecek galiba birçok şeyi denedim ama benim şu an 60 GB boş yerim var. Nasıl 30 GB kazanabilirim.

Not(bilgisayar sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor) assassin's Creed Black Flag, CS:GO, assassin's Creed Unity, Just Cause 4, Forza horazon 4 Ultimate Edition oynanmıştır...

Hatta şu an 82 GB boş yerim var

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştır komutuna girdikten sonra %temp% yaz ve orada bulunan tüm dosyaları sil ancak bu pek fazla yer açmaz ayrıca oynamadığın gereksiz oyunlar silebilirsin veya iyi bir bakım programı ile tarama yapıp çöp dosyaları kaldırabilirsin.

Sorunu tam olarak anlayamadım. Depolama alanı artırmak için tek seçeneğin HDD veya SSD almak.

Windows 10 Pro.
Not(bilgisayar sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor) Assassin's Creed Black Flag, CS:GO, Assassin's Creed Unity, Just Cause 4, Forza horazon 4 Ultimate Edition oynanmıştır...
hatta şu an 82 GB boş yerim var.

Hatta şu an 82 GB boş yerim var.

CCleaner gibi programlar kullanıp gereksiz olduğunu düşündüğünüz programları silerek depolama alanı açabilirsiniz.

Geri
Yukarı