Depolama alanı normal mi?

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
resim_2022-12-14_174333967.png

resim_2022-12-14_174449825.png

Arkadaşlar normal mi sizce?

Orada bir Xbox Games klasörü gördüm oyunları ve Windows'u aynı disk üzerinde kullanmak bence yanlış olmuş sanırsam 500 veya 600GB hard disk Windows'a 200GB verseniz gerisini diğer oyunlara filan kullansanız daha iyi olabilir. Ben kendi PC'mde cye 200 verdim onu Windows ve programlara saldım geri kalan 700GB oyunlara kullanıyorum :D

Orada bir Xbox Games klasörü gördüm oyunları ve Windows'u aynı disk üzerinde kullanmak bence yanlış olmuş sanırsam 500 veya 600GB hard disk Windows'a 200GB verseniz gerisini diğer oyunlara filan kullansanız daha iyi olabilir. Ben kendi PC'mde cye 200 verdim onu Windows ve programlara saldım geri kalan 700GB oyunlara kullanıyorum :D
Hocam sizin gibi bi depolamam yok malesef. :(

Çok doldurmuşsun bence yarısından fazla dolu olmamalı.
Hocam çeyiz olarakmı saklıyım ?

Neler yüklü cihazda? oyunlar, programlar vs.
Hocam öncelikle gta 5,battıfled 1 vb oyunlar var

Ben hala anlamadım ayarlar 309 gösteriyor windows 322 garip bi durum format atma niyetimde yok.

Bu arada arkadaşlar uyarı yedim yazamadım kusura bakmayın.

1671123914950.png

Arkadaşlar iu getdevicecap gibi şeyler yeni virüs felanmı var ?

Son düzenleme:
Temiz bir kurulum öneririm, sıfırlama gerçekleştirebilirsiniz Windows üzerinden.

Neden? Herhangi bir virüs filan var demiyoki.

Hocam sizin gibi bir depolamam yok maalesef. :(

Hocam çeyiz olarakmı saklıyım?

Hocam öncelikle GTA 5, battıfled 1 vb oyunlar var.

Ben hala anlamadım ayarlar 309 gösteriyor Windows 322 garip bir durum format atma niyetimde yok.

Eki Görüntüle 1603485
Arkadaşlar iu getdevicecap gibi şeyler yeni virüs falan mı var?

Yok hocam çoğu XML dosyası kurduğunuz uygulamaların yapılandırmaları filan galiba gizli dosyaları göster seçeneği açık onlar yapılandırma dosyasıdır virüs değildir :) bende de var bazıları gizlenmiyor ben gözükmesin diye gizliyorum.

Hocam sizin gibi bir depolamam yok maalesef. :(

Hocam çeyiz olarakmı saklıyım?

Hocam öncelikle GTA 5, battıfled 1 vb oyunlar var.

Ben hala anlamadım ayarlar 309 gösteriyor Windows 322 garip bir durum format atma niyetimde yok.

Eki Görüntüle 1603485
Arkadaşlar iu getdevicecap gibi şeyler yeni virüs falan mı var?

Diski sadece C diski olarak mı kullanıyosunuz hocam başka disk göremedim. Bir de bir diski temizle der misiniz hocam oradan sistem dosyalarını temizleyide seçin Windows healt veya güncelleme dosyalarının yedeği kalır ben en son temizlediğimde 4.5GB vardı bende.

Geri
Yukarı