Deprem bölgesindeki okullarda yazılı olacak mı?

Kadir27tr

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar ben Gaziantep'te lisede okuyorum. Okulumda yazılı ile alakalı soru sorarsak müdürlükten yazı gelmedi deyip duruyorlar. Ve 25 Nisan'dan itibaren başlayan yazılı takvimi paylaşıldı. Ne yapacağımı şaşırdım. Doğru düzgün ders işlemedik bile ve 8 gün var yazılılara sadece:(

Selamünaleyküm arkadaşlar ben Gaziantep'te lisede okuyorum. Okulumda yazılı ile alakalı soru sorarsak müdürlükten yazı gelmedi deyip duruyorlar. Ve 25 Nisan'dan itibaren başlayan yazılı takvimi paylaşıldı. Ne yapacağımı şaşırdım. Doğru düzgün ders işlemedik bile ve 8 gün var yazılılara sadece:(

İlk olarak deprem felaketi yaşayan herkes için geçmiş olsun, bizler de sizler kadar yıprandık bu süreçte. Soruna gelecek olursak; şu an sınava çalışmak dışında hiçbir seçeneğin yok maalesef. Yazılı yapılmadan geçilmiş bir dönem adaletsizliktir. Özellikle depremzede öğrencilere üniversite yerleştirmesinde torpil tanındı, YKS sonuçlarımız açıklanınca sırf depremzede olduğu için yerleştirmelerde bizden daha öncelikli binlerce öğrenci var. Yani olumlu bir şey bekleme, ne kadar olumsuz bir çözüm varsa mutlaka onu uygulayacaklardır. O güzden sen sınavına çalış.Onlar elinden geldiği kadar bizleri mağdur etmekten çekinmeyecekler.

Aleykümselam. Ben de depremzedeyim. Malatya'da 9.sınıf öğrencisiyim. Burada hiç okullar açılmadı. Çadırdan eğitim veriliyor. Bize gelen bilgi şu: Sınav olmayacak ve Malatya'da okullar bu sene olmayacak. Gaziantep'de okullar açık olduğu için orada sınavlar yapılacak.

Hocam geçmiş olsun bende deprem bölgesindeyim ama bizim okul yazılı yaptı hatta 2. Yazılıları bile yapıcaklarmış bizim okulda.

Bende Elazığ'dayım, kardeşim 10.sınıf. 1. yazılıları bayramdan sonraya ertelenmiş. Hadi birincileri yaptılar ikincileri ne zaman yapacaklar? Okulun yarısı zaten gitmiyor, ne mantık anlamış değilim. Bazı okullar isteyen girecek demiş girmeyenlerin 1.dönem notları girilecekmiş diye duydum. Okuldan okula değişir.

Bende Elazığ'dayım, kardeşim 10.sınıf. 1. yazılıları bayramdan sonraya ertelenmiş. Hadi birincileri yaptılar ikincileri ne zaman yapacaklar? Okulun yarısı zaten gitmiyor, ne mantık anlamış değilim. Bazı okullar isteyen girecek demiş girmeyenlerin 1.dönem notları girilecekmiş diye duydum. Okuldan okula değişir.

Bende Elazığ'dayım hocam ama bizde halen bir açıklama yapmadılar. Sizde yeni bir gelişme var mı?

Bende Elazığ'dayım hocam ama bizde halen bir açıklama yapmadılar. Sizde yeni bir gelişme var mı?

Hayır. Yazılı tarihlerini açıklamamışlar. Ama kuzenimin okulu isteyen girecek girmeyenlerin birinci dönem notları girilecek demiş. Bende bir öğretmen adayı olarak il geneli öyle olacağını düşünmekteyim çünkü okulların yarısı boş, ders almayanlara haksızlık olur.

Geri
Yukarı