Deprem olmadığı halde deprem oluyor sanıyorum

Bende panik atak vardı neuroformat sayesinde kurtuldum. İnstagram da Barış Muslu yazarsanız çıkar. İzmir depremi için demo çalışması yapmıştı. Neuroformat beyindeki travmaları temizleyerek mucizeci iyileşmeler sağlıyo. Ben sorunumu çözdüm diye söylüyorum. Hatta 1 yıl prozac kullanmıştım tekrarladı. Çalışma yaptığımdan beridir 2 yıl iyiyim Allah a şükür. Mutlaka bakın derim. Ayrıca neroformat hakkında bilgi edinmek isterseiz yaptığı demo öncesi kısa özet videosu burda: Login • Instagram

Psikolojik bir durum. Ya zamanla geçmesini bekleyeceksin ya da bir uzmanla görüşerek.

Son günlerde çok uykusuz kaldıysan olabilir. Ben uykusuz kaldığımda bana da oluyor bu.

Göğüste çarpıntı hissi de oluyorsa eğer bir kardiyoloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Psikolojik olabilir.

Bende paranoyak oldum gece 1 gibi sallandığımı sandım yatağımın direk ayağa kalktım haberlere baktım ve bardaktaki suya baktım birşey yoktu.

Psikolejiniz bozulmuş sanırım, Eğer 2019'da sanırım yaşanan 5.8 Deprem de benim gibi çok korktuysanız oluyor.
Ben de öyle olmuştum. Depremden sonra böyle oluyor. Mantıklı düşünüp bu böyle devam etmez deyip kendi kafanızda bitirmeniz lazım. Psikolojiktir, bizimki gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…