Depremde kaybettiğim kız arkadaşım aklımdan çıkmıyor

Hasan oğlan

Centipat
Daha fazla  
Kız arkadasımı depremde kaybettim o gun bu gundur ben yokum. Bugün rüyama girdi 17'ye yeni girdim bu kadar kötü uyandıgım bir sabah varsa o da deprem zamanı kaybettiğim dostlarımdır. Dünü anlatayım konsere gittim aşırı derecede yorulmuştum ve metal bar da olduğu için kafamda o kadar iyi değildi uyudum bugün o lanet rüyayı gordum işte. Rüyamda konserdeydim o beni orada gordu bende onu gordum başını bakışlarını benden başka tarafa çekiyordu konser bitti bana haka bakmadı keşke o an rüya olduğunu anlayıp kalkabilseydim. Saçı ayrı bir renkti döndü tam giderken birden arkasını döndü bana sarıldı o an çok kötüyüm bunu anlatırken aylar sonra kokusunu hissetim o güzel kokusunu. Aylar sonra rüyadan önce uyanmadan bana ama ben çoktan gittim dedi. Rüyadan uyandIm saatlerce kendime gelmedim. Ne yapacağımda ben iyi olacağım arkadaşlar bu yaşımda böyle derbeder olmak beni çok uzuyor. Tavsiyeniz varsa önerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah rahmet eylesin, üzüldüm. Keşke yakınlarımızı kaybetmesek de yapacak bir şey yok. Hayatın acı bir gerçeği, bir gün hepimiz öleceğiz.

Kız arkadasımı depremde kaybettim o gun bu gundur ben yokum. Bugün rüyama girdi 17'ye yeni girdim bu kadar kötü uyandıgım bir sabah varsa o da deprem zamanı kaybettiğim dostlarımdır. D'ünü anlatayım konsere gittim aşırı derecede yorulmuştum ve metal bar da olduğu için kafamda o kadar iyi değildi uyudum bugün o lanet rüyayı gordum işte. Rüyamda konserdeydim o beni orada gordu bende onu gordum başını bakışlarını benden başka tarafa çekiyordu konser bitti bana haka bakmadı keşke o an rüya olduğunu anlayıp kalkabilseydim. Saçı ayrı bir renkti döndü tam giderken birden arkasını döndü bana sarıldı o an çok kötüyüm bunu anlatırken aylar sonra kokusunu hissetim o güzel kokusunu. Aylar sonra rüyadan önce uyanmadan bana ama ben çoktan gittim dedi. Rüyadan uyandIm saatlerce kendime gelmedim. Ne yapacağımda ben iyi olacağım arkadaşlar bu yaşımda böyle derbeder olmak beni çok uzuyor. Tavsiyeniz varsa önerin.

Allah Rahmet eylesin Mekanı cennet olsun Maalesef unutmanız gerecek sizin yaşadığınız acıyı anlayabiliyorum. Ama bunu yenmeniz gerekecek bu acıyı

Geri
Yukarı