Deri mouse pad satılır mı?

Megaton

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Ötüken, Tanrı Dağları
Kişiye özel boyutlarda "vaketa deri" kullanarak mouse pad yapmayı düşünüyorum.
Deri türünü incelerseniz mouse pad için uygun olduğunu görürsünüz. Hatta üzerine lazer ile yazı, desen vs ekleyebilirim. Altına kaymasını engelleyecek bir zemin dikeceğim.

İlk önce kendime 20×20 boyutunda yapıyorum. Daha sonra onu uzun süre kullanacağım. Terleme, sağlamlık, hassasiyet vb. testleri geçerse tamamdır.
Eğer ben beğenirsem; ilk önce 2. ürünü imal edeceğim onu muhtemelen forumda çok oyun oynayan birisine hediye edeceğim. O da test edip kullanırsa ( Tanınan birisi olur büyük ihtimalle) ufaktan satış yapmak için başlayacağım.

Amacım kaliteden ödün vermeden az kãr ile başlamak. Para kazanmaya şimdilik ihtiyacım yok. Her üründen 5 TL kazansam bile yeter bana.

Ne dersiniz millet? Olur mu sizce? Başka fikri olan olursa yazabilir.
Teşekkürler👋
Her türlü fikre açığım.
@Motionless IN White
@reptile
Siz ne dersiniz? 2. Ürünü sizden birinize yollamak isterim.
Düzeltme:
@Motionless IN White
Ben memnun kalırsam, sana yapıp yollasam test amaçlı dener misin acaba?

Son düzenleme:
Oyuncu kitlesi ne kadar tercih eder bilemiyorum. Benim icin önemli olan yikanabilir olmasi, kaymamasi, terleme yapmamasi. Kenarlarinin yumusak olmasi, batmamasi da önemli. Ben ofiste nubuk deri mouse pad kullaniyorum. Gayet güzel ve kullanisli bir sey.

Bu tür mouse padlerin daha cok ofis calisanlari veya normal kullanicilar tarafindan tercih edilecegini düsünüyorum. Oyuncu tayfasi genelde kumas olanlara yöneliyor.

Son düzenleme:
Neden olmasın? Bence güzel bir fikir, oyuncular ne kadar bakar bilemem ama genel kullanımda eğer terletmez ise birçok kişi alır.
Eh fiyatı da ona rağmen uygun tutulabilirse reklamı vs. yapılabilir ve iyi yerlere getirilebilir.

@Motionless IN White
Ben memnun kalırsam, sana yapıp yollasam test amaçlı dener misin acaba?

Elimden geldiğince test vs. yaparım tabii ki hocam, yeter ki uğraşmanıza değsin.

Şimdi pad seçerken oyuncular neye dikkat eder?

Genel olarak terlememesi. Bazı oyuncular kayan bazıları ise kaymayan istiyor, tercihim kaymayandan yana mesela. Tabii öyle uber bir oyuncu değilim, CS:GO gibi oyunlarda kaygan isteyebilirler.

Mouse'nin rahat kayması mı yoksa yavaş kayması mı?

Üstte belirttim, her ikisini de tercih eden çokça var. CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynayan kişiler genelde kaymasını isterken normal oyuncular ve gündelik kullananlar kaymayan ister.

Yıkama derken makine mi yoksa elde yıkama mi?

Açıkçası elden yıkamak daha kafi olur, çünkü makine için belli sıcaklıklar vs. gerekir.

Geri
Yukarı