Ders anlatmayan hoca için ne yapılır?

Barkin_149

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam, sınıfımıza din hocası giriyor ve hiçbir şey anlatmıyor. Herkese laf atıp kızıyor derste tablet getiriyor tablete bakıyor. Lavaboya izin isterken AirPods gördüm açtı içinde boştu derste AirPods takıyor ama başı kapalı olduğu için gözükmüyor. Ne yapmalıyım sizce? Öneriniz neler.

Öncelikle selam, sınıfımıza din hocası giriyor ve hiçbir şey anlatmıyor. Herkese laf atıp kızıyor derste tablet getiriyor tablete bakıyor. Lavaboya izin isterken AirPods gördüm açtı içinde boştu derste AirPods takıyor ama başı kapalı olduğu için gözükmüyor. Ne yapmalıyım sizce? Öneriniz neler.

CİMER'e şikayet edin müfettiş gönderirler, zaten müfettiş size ne yaptığını sorar.

Konuyla alakasız ama bizim din hocasıda tam olarak böyle tek farkı fazla argesif ve tableti kulaklığı yok telefona bakıyor.
Böyle hocalardan nefret ediyorum hiçbir şey öğretmiyorsun bari sınavları kolay yapsa 1-2 yazı yazdırıyor 1. üniteden gidiyor 2. ünitedeki soruları çıkartıyor. (9. sınıfım)

Cimer biraz uzun sürebilir ama etkili olur, mümkünse 4 5 kişi olup toplu şekilde şikayet ederseniz daha hızlı dönüş yaparlar.

Müdüre şikayet etmek mantıklı olmaz. Müdür ya başından savar ya da okulun imajı düşmesin diye örtbas eder olayı.

Bu durumda direkt ilçe Milli Eğitim ya da CİMER'e başvurmak en mantıklısı.
O Müdürden müdüre değişir. Bizim müdür tamamen öğrenci dostuydu bir hatasından dolayı hocayla bağıra çağıra tartışmışlığı var.

Dilekçe yazacaksınız ve dilekçede hocanızın görevini kötüye kullandığını, ders anlatmadığını yazacaksınız ve sınıfça imza atacaksınız. Sonrasında da bu dilekçeyi il, ilçe milli eğitim müdürlüğünden birisine vereceksiniz, dilekçeniz işleme alınacak.

Geri
Yukarı