Ders çalışma verimi olmaması

Peder Finger

Kilopat
Merhaba, evet tam olarak 3 saattir hocanın sınavda çıkacak dediği sınav sorularına netten bakmaya üşeniyorum. Düşüncelerinizi bekliyorum. (Liseliyim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan biyoloji sınavına çalışıyorum.5 saat oldu yarın sınavdan 60 alırsam iyi 11.sınıf
Dersler gereksiz zor bir kere tıp öğrencisi miyim şuanda bu biyoloji soruları ne?

Çalışmadan 60-70 çalışırsam 40-45 alırdım sınavlardan. Bizim oralarda her şey tersine o yüzden.

Kitabı aç, 15-20 dk bak kapat bu kadar. Çok bakma böyle azar azar süz.

Şuan biyoloji sınavına çalışıyorum.5 saat oldu yarın sınavdan 60 alırsam iyi 11.sınıf
Dersler gereksiz zor bir kere tıp öğrencisi miyim şuanda bu biyoloji soruları ne?
Ahh ahh bende dilciyim bu Almanca'dan ne çekiyorum ben hiç sevmiyorum ama katlanıyoruz napalım

Arkadaş rakip eliyor.
YGS akşamı yaptığım taktiği söyledim elemana. İşe yarıyor ünviersite finallerinde deneyebilirsin. Sınıfta kalırsan dediğimi tam yapmamışsın demektir yukarıda yazanı harfiyen yapman lazım sınav günü akşamı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…