Ders çalışmak için 7500 TL tablet önerisi

9. nesil iPad alırsam eğer kalem öneriniz var mı acaba? Kutudan çıkmıyor değil mi?
30 dakikada bir kendini kapatması haricinde memnunum.

9. nesil iPad alırsam eğer kalem öneriniz var mı acaba? Kutudan çıkmıyor değil mi?

Kutudan kalem çıkmıyor. Orijinal kalemi sonradan alabilir ya da Logitech marka iPad ile uyumlu bir kalem mevcuttu. Apple kalem alacaksanız şuna dikkat edin;1. nesil Apple pen almanız gerekli.

İfadeler: Vlx

Ben üniversite mezunuyum şu an indirimden yararlanamıyor muyum?

Kutudan kalem çıkmıyor. Orijinal kalemi sonradan alabilir ya da Logitech marka iPad ile uyumlu bir kalem mevcuttu. Apple kalem alacaksanız şuna dikkat edin;1. nesil Apple pen almanız gerekli.

Anladım bilgi için teşekkür ederim.

Bu bütçede iPad dışındaki cihazlar uzun vadede üzer. Eğitim indirimiyle epey uygun bir fiyata geliyor hiç başka bir cihaz düşünmene gerek yok.

Ben üniversite mezunuyum şu an indirimden yararlanamıyor muyum?

Anladım bilgi için teşekkür ederim.
Öğrenci belgesi gerekiyor diye hatırlıyorum ben alırken istemişlerdi diye hatırlıyorum. Tanıdık Öğrenci varsa onun vesilesi ile indirimli gelebilir.

Eğitim indirimi devam ediyorsa düşünmeye gerek kalmıyor, iPad 9. nesil direk fakat eğitim indirimi eylül-Ekim gibi vardı galiba bir kontrol edin. Pozitif teknoloji Apple yetkili satıcısı, yukarıda bir arkadaş yazmış orada eğitim indirimi devam ediyorsa alabilirsiniz.

Öğrenci belgesi gerekiyor diye hatırlıyorum ben alırken istemişlerdi diye hatırlıyorum. Tanıdık öğrenci varsa onun vesilesi ile indirimli gelebilir.

Tamamdır teşekkür ederim muhtemelen iPad 9. nesil alacağım. Herkese öneriler için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…