Ders çalışmak için bütün oyunları sildim

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aşırı gaza geldim ders çalışmak için bütün oyunları sildim şu an depresyona girdim ama ders çalışmak için daha fazla vaktim oldu

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesele oyunları silmek değil yeğen, bilgisayarı komple kaldırmaktır. Çünkü iraden yoksa birkaç gün sonra o oyunlar yeniden yüklenir...

Bence yanlış bir çözüm olmuş. Oyunları oynamayı bıraktıracak bir plan yaparak vaktinizi düzenleyebilirdiniz. Bu sayede tekrar oyunları oynayacak vaktiniz olursa oyunları tekrar yüklemekle uğraşmazsınız.

Usta o öyle olmuyor işte ya. Bir kaç güne yine o oyunlar yüklenir. Ayrıca dozunu kaçırmadığın sürece oynamaya devam edebilirsin kendi görüşümce.

Lise veya üniversite sınavı gibi sınav senelerinde değilsen silmek yerine daha az oynayabilirsin. Kökten kesmen gereksiz.

Ben süreyi ayarlamıyorum her türlü fazla oynuyorum benim için tek çözüm oyunları silmek yks sınavına 3 sene var ders filan çalışırım.

Ben süreyi ayarlamıyorum her türlü fazla oynuyorum benim için tek çözüm oyunları silmek yks sınavına 3 sene var ders filan çalışırım.
yks ye 3 yıl varsa yaptığınız çok yanlış. bu plan eninde sonunda geri tepecek haberin olsun.

Bak benim bir tandığım var çok oyun oynuyorum diyip bilgisayarını hurdacıya verdi. Şimdi Abra GTX 1650 Ti'lı laptopundan online oynuyor. Kolay bırakamazsın. Sadece önceliğinin ne olduğuna karar vermelisin. Bir de o kadar çok seviyorsan uykundan yarım saat feda edip oyun oynayabilirsin. Önerim bunlar.

Mesele oyunları silmek değil yeğen, bilgisayarı komple kaldırmaktır. Çünkü iraden yoksa birkaç gün sonra o oyunlar yeniden yüklenir...

Mesele oyun kaldırmak değil yeğen o oyunlar o PC de dururken iradeni koruyup ders çalışabilmektedir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…