Ders Çalışmak İçin Çalışma Masası Aydınlatma Önerisi

Ya yukardan olmalı ya da sol ya da sağ arka çaprazdan gelmeli ışık. Ben bir adet ufak bir masa lambası aldım yukarıya sol tarafıma duvardaki rafa sabitledim ve gayet iyi. Ve alacağın iyi bir ampul ile gayet faydalı olur. Şarjlı tavsiye etmem ben de. Pek uzun süreli olmaz etkisi.

Son düzenleme:
Duy ve ampul şeklinde yapacağınız aydınlatma koyduğunuz yer itibari ile rahatsızlık verebilir, ayrıca şarjlı ürün almamanızı tavsiye ederim, saatlerce şarjda takılı kalıp 15-20 dakika ayakta kalabiliyorlar.
Masanın yerini değiştiremiyorsanız olduğu yerde döndürüp üst arkadan gelen ışığın, ön yukarıdan gelmesini sağlayabilirseniz sorununuz çözülebilir.

Duy ve ampul şeklinde yapacağınız aydınlatma koyduğunuz yer itibari ile rahatsızlık verebilir, ayrıca şarjlı ürün almamanızı tavsiye ederim, saatlerce şarjda takılı kalıp 15-20 dakika ayakta kalabiliyorlar.
Masanın yerini değiştiremiyorsanız olduğu yerde döndürüp üst arkadan gelen ışığın, ön yukarıdan gelmesini sağlayabilirseniz sorununuz çözülebilir.
Şarjsız olarak bir tavsiyeniz var mı üstat?
hocam sen en son asrock vs g4560 satıyordun durumu nedır halen satılık mı. karaköprüdeyim
Hocam komple sistemi satayım dedim baktım alan yok bende satmayayım dedim ne yapayım zaten KPSS moduna girdik upgrade yapmayacağım yetiyor bana bu sistem :)

Şarjsız olarak bir tavsiyeniz var mı üstat?

Hocam komple sistemi satayım dedim baktım alan yok bende satmayayım dedim ne yapayım zaten KPSS moduna girdik upgrade yapmayacağım yetiyor bana bu sistem :)
umarım verimli geçer kpss calışman. ben bıraktım calısmayı zaten atama pek yok benım bransımda. senin sistem gibi bi pc topluyordum da, başka bakarım artık

umarım verimli geçer kpss calışman. ben bıraktım calısmayı zaten atama pek yok benım bransımda. senin sistem gibi bi pc topluyordum da, başka bakarım artık
İnşallah hocam teşekkürler. Bakarsın başka bir sistem aldığımda haber ederim sana.
Hepsiburada Home Mars Masa Lambası Beyaz 2028 Fiyatı
Hocalarım bunu sipariş verdim. Sizce mantıklı bir tercih midir? Şarjlı olan modellere veya led olan modellere mi yönelmeliyim?
hocam sen en son asrock vs g4560 satıyordun durumu nedır halen satılık mı. karaköprüdeyim
Hocam hala ilgileniyor musun?
Satılık - G4560, GTX 750 Ti, Asrock H110m ve 8 GB 2400 MHz DDR4 RAM

Son düzenleme:
Kpss mi :( Bölümüm yüzünden 85 puan alıp 1081. olduğum şu sınav.
Benim masa lambam vardı. Hemen üste koyup ışığı da önüme doğru büküyordum. Çok memnundum.
Tecrübeli olduğunuzu düşünerek bir soru sormak istiyorum, Kpss lisans türünde 85 puan alan bir kişi ''Herhangi bir lisans programından mezun olmak'' koşuluna uyan bir kadroya memur olarak yerleşebilir mi?

Tecrübeli olduğunuzu düşünerek bir soru sormak istiyorum, Kpss lisans türünde 85 puan alan bir kişi ''Herhangi bir lisans programından mezun olmak'' koşuluna uyan bir kadroya memur olarak yerleşebilir mi?
Evet tercih edebilir. Ama o puana gelir mi gelmez mi kesin konuşamam.
9 yıldır KPSS hazırlanıyorum :) o da bi şey mi :)
Kısmet hoca bu işler olacağı varsa bir şekilde oluyor. Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a havale et.
İki gün önce atandım :) darısı başına olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı