Ders icin tablet onerisi

exerzn1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ders calismak icin tablet almayi dusunuyorum, fazla bütçem yok 4K-2K arasi ikinci el veya sifir olabilir. Ben 4K bandinda Samsung Galaxy Tab A8 ve 2, 5K fiyata iPad Air2 buldum. Sizce harici kalemle birlikte hangisini almak mantikli veya baska oneriniz var mi?

Arkadaşlar ders calismak icin tablet almayi dusunuyorum, fazla bütçem yok 4K-2K arasi ikinci el veya sifir olabilir. Ben 4K bandinda Samsung Galaxy Tab A8 ve 2, 5K fiyata iPad Air2 buldum. Sizce harici kalemle birlikte hangisini almak mantikli veya baska oneriniz var mi?
Hocam 2.5k Ya İpad air bulmanız imkansız Tablet konusunda önerim İpad olur bütçeye sığarsa ya da Bütçeyi 3k daha Arttırın Tab S7Fe ya da S7 Alabilirsiniz A Serisini önermiyorum

Hocam 2.5k ya iPad Air bulmanız imkansız tablet konusunda önerim iPad olur bütçeye sığarsa ya da bütçeyi 3K daha arttırın Tab s7FE ya da S7 alabilirsiniz a serisini önermiyorum.

Ipad Air 2 32 GB - Teknolife Store Bahsettigim model bu hocam. Yaşadığım yere yakin bir mağazada satılıyor, gidip elden aldacagim cok bir ihtiyacım yok. Sadece konu anlatimi dinleyecegim zaman zaman da not alacağım bunu almam mantiksiz mi olur?

Ipad Air 2 32 GB - Teknolife Store Bahsettigim model bu hocam. Yaşadığım yere yakin bir mağazada satılıyor, gidip elden aldacagim cok bir ihtiyacım yok. Sadece konu anlatimi dinleyecegim zaman zaman da not alacağım bunu almam mantiksiz mi olur?
Hocam 2. el Ama siz bilirsiniz eğer bir sorunu yoksa alabilirsiniz ipad iyidir

Yeni konular

Geri
Yukarı