Ders kaydım onaylanmadı

Boulite0218

Picopat
Bu dönem başka bir üniversiteden yatay geçiş yaptım ders kaydını kesinleştirmeme rağmen danışman hoca onaylamadı bugün son günüydü ders kayıtları için ne yapmalıyım?

Danışman hocana durumu bildir, daha hızlı çözülmesi adına mümkünse yüz yüze. Önceki üniversitendeki derslerin sayılmasıyla ilgili bir durum da olabilir, belki önce onları alman gerekiyordur.

Danışman hocana durumu bildir, daha hızlı çözülmesi adına mümkünse yüz yüze. Önceki üniversitendeki derslerin sayılmasıyla ilgili bir durum da olabilir, belki önce onları alman gerekiyordur.
Ben şuan İstanbuldayım üniversite Sivas'ta şuan gitmem mümkün değil. Sitede numarasıda hiçbir şey yazmıyor ne yapıcam bilmiyorum inşallah bir şey olmaz.

Dostum genelde ders seçimini sen yaparsın sonra ise hocalar onaylar hatta ders kayıtların bittikten sonraki hafta yine ders seçimi veya değiştirme yapılabiliyor en azından bizim üniversitede bu şekilde hocaya mail yoluyla ulaşmayı dene.

Dostum genelde ders seçimini sen yaparsın sonra ise hocalar onaylar hatta ders kayıtların bittikten sonraki hafta yine ders seçimi veya değiştirme yapılabiliyor en azından bizim üniversitede bu şekilde hocaya mail yoluyla ulaşmayı dene.
Hocam hocanın hiçbir bilgisine ulaşamıyorum korkuyorum bir şey olursa diye.

Dosya Ekleri

• 20230227_011127.jpg
    20230227_011127.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 85
Aynı şey başıma gelmişti bende Sivas'ta okumuştum üniversiteyi eğer sen dersini onayladıysan yani senlik bir şey yoksa danışmanın her türlü o durumu çözer sen takma kafana senlik bir şey yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı