Ders saatlerı fazla degıl mı?

Kitap tenefüslerde okuyorum hocalar ödev vermiyor 30 dakika yemek yiyorum gece 2'ye kadar oyun oynuyorum 7:30'da kalkıp hazırlanıyorum 8:00'da servis geliyor.
Kaçıncı sınıfa gittiğinizi merak ettim açıkçası. Lise de bu şekilde hayatta kalmak mümkün değil.

Ben yazın 13 saat işte çalışırdım okul 8 saat bayağı normal işe başladığında anlıyacaksın demek istediğimi.

Ben yazın 13 saat işte çalışırdım okul 8 saat bayağı normal işe başladığında anlıyacaksın demek istediğimi.

İsterse ders 13 saat olsun belli bir saatten sonra kafa almıyor ki. Bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Hocam şimdi şöyle, okulu sevmeyip işi seven adam için iş 14 saat bile olsa işini çok seviyorsa hiç sıkılmaz, ama okulu sevmiyorsa 4 saat bile dursa çok sıkılır.

Ortalama iş saati 13 Türkiye'de.

45 saatlerden bahsediliyor. 6 gün çalışan insanın haftada 78 saat çalışması pek mümkün gelmedi bana çünkü çevremde bu şekilde çalışan insan yok.

O zaman haftada 96 saat çalışan biriyle konuşuyorsun şu anda
Yazın oto yıkamada çalışırdım araba üstüne araba gelirdi zor ama güzel ve eğlenceli zamanlardı yüzümü güldürdün gece gece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…