Derse nasıl odaklanılabilir?

Bir şeyi bir şeye benzetmeye çalış. Örneğin protein sentezini benim Turing modeline benzetmem gibi sen de böyle farklı farklı kodlamalar, benzetmeler yapabilirsin kafanda.

Tavsiyeler için teşekkürler ders çalışmaktan nefret ediyorum, ders çalışmayı sevende çok yoktur herhalde. Rutin haline getirip disiplini oturtturursam süper olacak.

Tavsiyeler için teşekkürler ders çalışmaktan nefret ediyorum, ders çalışmayı sevende çok yoktur herhalde. Rutin haline getirip disiplini oturtturursam süper olacak.

Bende senin gibi yapacağım bu sene 9. sınıfım ve İngilizce öğretmeni ya da yazılımcı olmak istiyorum.

Bende senin gibi yapacağım bu sene 9. sınıfım ve İngilizce öğretmeni ya da yazılımcı olmak istiyorum.

Tanışmak ister misin?

Çalışmaya başlamadım sınav haftasına az kaldı stres oluyorum çalışmadıkça stres oldukça çalışamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…