Dershane ortamı nasıldır?

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bu seneki sonucumdan memnun kalmadım. Bir sene daha hazırlanmayı düşünüyorum. Lise bitti mezuna kalacağım yani. Dershaneye yazılmayı düşünüyorum, sizce ortamı nasıldır? Yani oraya ortam yapmak amaçlı gitmiyorum tabi ki fakat gene de merak ettim ondan.
s2.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seneki sonucumdan memnun kalmadım. Bir sene daha hazırlanmayı düşünüyorum. Lise bitti mezuna kalacağım yani. Dershaneye yazılmayı düşünüyorum, sizce ortamı nasıldır? Yani oraya ortam yapmak amaçlı gitmiyorum tabi ki fakat gene de merak ettim ondan.
s2.gif

Çoğunlukla kız düşürmeye giden çoçuklarla doluşan bir alan diyebilirim sadece gidip dersinle uğraş bence dostum kız arkadaş yapma olayına girişme bence :D

İyi araştır. Gördüm kadarıyla bazı dershaneler sadece ders çalışan öğrencilerin üzerine düşüyorlar diğerkilerini takmıyolar. Bide tavsiyemdir kalabalık bir ortamsa biraz sıkıntı yaşatabilir soru sorma ve etüt bakımından.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi olan tipler var. Onlarla işin olmaz. Senin gibi ders çalışan kişiler olacaktır. Onlarla beraber çalışırsan güzel olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı