Dershaneden nasıl ayrılınır?

Emre20s

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben 5 ay önce kavram adında bir dershaneye yazıldım dershaneden ayrilmak istiyorum ama dershane bana tüm parayı ödeyip öyle ayrılabilirsin dedi ne yapmam lazim? Normal yonetmeliktekini yapıp ayrılmak istiyorum dedim ve yine de o parayı alırlar dedi bana yardımcı olur musunuz ne olur?

Sözleşme imzaladık senet hatırlamıyorum tam
Hocam siz dershaneye kaydolurken onun gibi şeyler imzalatırlar zaten. Bazı yerler de (Benim bildiğim birkaç yer) senet imzalatıyorlardı. Bize şu kadar para öderseniz seneti size geri veririz falan diyorlardı. Sizde de aynı durum mu ? Yoksa tüm yılın parasını ödeyip, öyle mi ayrıl diyorlar ?

Sözleşme imzaladık senet hatırlamıyorum tam

Hocam siz dershaneye kaydolurken onun gibi şeyler imzalatırlar zaten. Bazı yerler de (Benim bildiğim birkaç yer) senet imzalatıyorlardı. Bize şu kadar para öderseniz seneti size geri veririz falan diyorlardı. Sizde de aynı durum mu ? Yoksa tüm yılın parasını ödeyip, öyle mi ayrıl diyorlar ?
Bana tüm yılın parasını ödememi söylediler ama ben şuan taksitleri ödeyemiyorum ailemin maddi durumu şuan iyi değil bunları söylesek yardım ederlermi

Sözleşmeyi bilmem de senet imzaladıysanız işiniz biraz zor gibi görünüyor.
Bilmiyorum telefonda görüştük sadece bunu dediler detaylı olarak bişey söylemdiler ve başta söyledikleri vaatlerin hiçbiri yok dersler verimsiz geçiyor saatler çok saçma senet imzaladık diye hatırlıyorum ufak bir kağıt oluyor ondan bahsediyor olabilirsiniz ben geldiğim gün kadar ve yüzde 10 nu ödeyebileceğimi soyledim

Durumu açıkla.
Evet en iyisi gidip yüzyüze konuşup hallrtmemiz lazım soylicem bunları

Eğer kabul etmezlerse ne yapicam onun hakkında bilgisi olan var mı

Arkadaşlar bana dedikleri şey şu senin yazıldığın güne bakıyoruz geldiğin gün kadarki olan şeye bakmıyoruz diyolar böyle bişey var mı ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı