Dershaneye gitmek istemiyorum

elysion_10

Hectopat
Arkadaşlar selam, ben Trabzon'da yaşıyorum ve biliyor musunuz ama burası riskli ve hala dershaneye gidiyorum. Annem zorluyor gitmemi ama gitmek istemiyorum, bir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileni ikna etmeye çalış. Eğer gidersen onlarada hastalık bulaştırabileceğini anlat. Başkada birşey yapamazsın herhalde.

Arkadaşlar selam, ben Trabzon'da yaşıyorum ve biliyor musunuz ama burası riskli ve hala dershaneye gidiyorum. Annem zorluyor gitmemi ama gitmek istemiyorum, bir yardımcı olur musunuz?

Annene durumun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmaya çalış.

Kaçıncı sınıfsın ona göre yardımcı olalım?

Deneyebilirim ama şöyleki ayağım kırılsa bile beni gönderir :/

7. sınıfım.

Yanınızda yaşayan biri varsa ondan bahset eğer taşıyıcı olursanız onun ve sizin nasıl problemler çekeceğininden bahset ve hayatini kaybedebileceğini söyle.

Yanınızda yaşayan biri varsa ondan bahset eğer taşıyıcı olursanız onun ve sizin nasıl problemler çekeceğininden bahset ve hayatini kaybedebileceğini söyle.
Güzel demişsin annem şöyle diyor 2 kat maske takarsan birşey olmaz diyor dershanede 4 kişiyiz

Evde sıkı çalışırsan belki gitmek istememene birşey demezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…