/Desktop Kullanılamıyor Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sweet Leaf

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Earl's Court
Arkadaşlar bugün bilgisayarımı açtığımda Konum kullanılamıyor: ''C-windows-sytem32-config-sytemprofile-desktop kullanılamıyor gibi bir hata aldım ve dosya yöneticisi vb. hiç bişey açılmıyor. Sadece C'de kurulu programlara girebiliyorum. D sürücüsündeki dosyalar yok gözüküyor. Ama Steam oyunlarım açılıyor. Ekran görüntüsü filan da alamadım başka siteden yüklemek de yasak o yüzden fotoğraf atamadım kusura bakmayın. scannow komutunu denedim ama administrator olmanız lazım dedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
@Murat5038, @MF.

@MF hızlı cevap için teşekkürler yanlız olmadı. Yine aynı hatayla karşılaşıyorum. Malwarebytes indirmeyi denedm hiç bir şey indirilemiyor. CC cleaner da açılmıyor.

Virüsler rehin almış bilgisayarınızı sanırım. Verilerinizi yedekledikten sonra temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.

@Murat5038, @MF ikinize de çok teşekkür ederim ama çözümü kökten çözdüm format attım. Ama formatı sadece SSD'ye attım HDD'ye dokunmadım şimdi de HDD'yi görmüyor bilgisayar. Disk yöneticisinde de gözükmüyor şimdi onunla ilgili konu açıyorum ilgilenirseniz sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı