Destiny 2 Ücretsiz Versiyonunda Hikaye Var mı?

TheJOK3R

Centipat
Makaleler
1
Ücretsiz versiyonunda hikaye var mı? Sizce 83 GB için değer mi? İnternet kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ve akıcı bir hikayesi var fakat kısa sayılabilecek bir sürede bitiyor. Yine de hikayesi bitse bile oyuna tek kişi devam edebilirsiniz. Oyunun PvE kısmı da vakit öldürmek için güzel.

Ben de bunu merak ediyordum hemen indirmeye başlayayım o zaman.

Oyunun online kısmı da tek kişi oynanabilir ve gayet eğlenceli. Kesinlikle indirdiğiniz veriye değecektir.

Oyunu Battle,net üzerinden oynamaya başladım şimdi steam üzerinden oynamaya devam ediyorum oyun gerçekten güzel boyutu büyük olabilir ama indirmeye değer hikaye konusuna gelicek olursak ben oyunda hikaye göremedim ilk başladığın zaman kısa bir hikaye var ama çok kısa oyun aslında online bir oyun denemeni şiddetle tavsiye ederim.

Oyunun vuruş hissi çok güzel ve sistemi zorlamadan çok başarılı grafik sunuyor. Bence Steam'e gelmişken mutlaka şans verilmesi lazım. Ben de tekrar yüklüyorum. Steam'e gelmeden önce ücretsiz sürümünü PS4 ve PC'de oynamıştım.

Beyler indirdim de online nasıl giricem cozemedim pazarda gezer gibi geziyorum biryerde arama yapıyor ama gelen olmiyor maça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…