Destiny 2 vs Warframe

gorkemcinar

Hectopat
Selamlar ben daha önce Destiny 2'yi aktif bir şekilde çok da keyif alarak oynuyordum. Fakat DLC'lerini almamıştım bu yüzden bir yerden sonra sıkmıştı beni. Şimdi canım tekrar oynamak istedi ve 3 DLC'nin içinde bulunduğu paket 110TL. Bu paketi satın alıp tekrar başlamak mantıklı mı? Keyif alır mıyım? Bir diğer yandan da Warframe denemek istiyorum fakat çok karışık göründüğü için gözüm kesmiyor başlamayı çok yoracakmış gibi hissediyorum. Tavsiyelerinize açığım.

Selamlar ben daha önce Destiny 2'yi aktif bir şekilde çok da keyif alarak oynuyordum. Fakat DLC'lerini almamıştım bu yüzden bir yerden sonra sıkmıştı beni. Şimdi canım tekrar oynamak istedi ve 3 DLC'nin içinde bulunduğu paket 110TL. Bu paketi satın alıp tekrar başlamak mantıklı mı? Keyif alır mıyım? Bir diğer yandan da Warframe denemek istiyorum fakat çok karışık göründüğü için gözüm kesmiyor başlamayı çok yoracakmış gibi hissediyorum. Tavsiyelerinize açığım.
Hocam 800 küsür saat warframe oynamış biri olarak söylüyorum birlikte oynayacak arkadaşın varsa başla yoksa 100 saatten sonrası gelmez.

Oynayacak arkadaş var. Çok zorlanır mıyız öğrenirken çünkü tam zamanlı olarak da çalışıyoruz. Akşamdan akşama ve hafta sonları vaktimiz oluyor.

Oynayacak arkadaş var. Çok zorlanır mıyız öğrenirken çünkü tam zamanlı olarak da çalışıyoruz. Akşamdan akşama ve hafta sonları vaktimiz oluyor.
Bende öyle oynuyordum hocam gayet keyifli hatta öyle oynandığı zaman.
Oyunun yeteri kadar türkçe kaynağı mevcut ,
Modlama konusunu öğrendiğiniz zaman oyun bitmiştir zaten bütün bossların görevlerin yapılışı var youtube da

Hocam 800 küsur saat Warframe oynamış biri olarak söylüyorum birlikte oynayacak arkadaşın varsa başla yoksa 100 saatten sonrası gelmez.

Hala oynuyorsanız beni ekleyin isterseniz beraber oynarız
Steam arkadaş kodum: 160423364.

Geri
Yukarı