Destroy Windows 10 Spying'in Eski Haline Getirmek

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Destroy Windows 10 Spying yazılımını denemek amaçlı sistemime uyguladım, program Microsoft'a ait ne var ne yok götürmüş. Microsoft Store'a bile girilmiyor. Host dosyasını baya doldurmuş, bu dosyayı silerek Microsoft Store'a girebildim fakat bu sefer Xbox uygulaması açılmıyor ve ne denediysem çalıştıramadım.

Ekran Alıntısı.PNG

Biliyorsunuz Xbox Game Pass 1 Aylık 1TL oldu, onu satın alıp yararlanmak istiyorum fakat satın alsam bile Xbox uygulaması çalışmıyor. Bu uygulama çalışmadan oyunların demosu bile açılmıyor. Şimdi sıfırdan kurulum yapacağım fakat yakında 1809'un güncel versiyonu gelecek ve tekrardan sıfırdan kurulum yapacağım. Uğraşmamak için tavsiyelerinizi bekliyorum, en kestirme yol nedir? Format sonra. :D

1TL'ye Xbox Game Pass : Xbox Game Pass Satın Al - Microsoft Store tr-TR

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Oradan yapabilirsiniz işte diyorum.

İşte tamam, benim işim yok orayla. Forzayı açarken xbox uygulaması ile doğrulama yapıyor ve uygulama açılmadığı için oyunu açmıyor.

46043104_1993888427365988_8945178002841403392_n.jpg

Neyse ya bekleyelim biraz daha elbet gelecek, bir gece ansızın format atabilirim. 😂

Dediğim gibi anlamıyorsunuz dediğimi. 1/2 ay içinde yeni sürüm çıkacak siz bilirsiniz beklemekte sıkıntınız yoksa.

Ben sizin dediğinizi anlıyorum da siz bence beni anlamıyorsunuz. :D

Tamam sanal makinede her şeyi yaptık 4 4 lük kurduk. Forza'yı sanal makineden mi açacağım? :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı