Sürprizbozan Detroit Become Human akış şeması bölüm atlıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

betrosll

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda görseldeki gibi eden Club'dan sonra Kara'nın Zlatko'dan sonra olan korsanlar koyu bölümünün gelmesi lazım ama atlıyor ve ondan sonra da akrayı oynatmıyor. Oyunda yaptığım seçimlerle mi alakalı yoksa oyunun kendisinde bir hata mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-15_014452450.png
    resim_2023-09-15_014452450.png
    710,5 KB · Görüntüleme: 116
Oyunda görseldeki gibi eden Club'dan sonra Kara'nın Zlatko'dan sonra olan korsanlar koyu bölümünün gelmesi lazım ama atlıyor ve ondan sonra da akrayı oynatmıyor. Oyunda yaptığım seçimlerle mi alakalı yoksa oyunun kendisinde bir hata mı?
Yaptığınız seçimlerle alakalı olabilir. Eğer yaptığınız seçimlerde oraya gitmenizi gerektiren bir durum olmadıysa o yüzden atlıyor olabilir.

Hocam ne tarz bir seçimde komple o bölümü geçiyor?
Oyunda yanlış hatırlamıyorsam biri bize "Bak bu adama gidebilirsin yardım edebilir sana!" diyor ve biz "Hayır, teşekkürler" benzeri olumsuz bir cevap verirsek burayı direkt atlıyor.

Kara öldü mü?
hayır ölmedi

Oyunda yanlış hatırlamıyorsam biri bize "Bak bu adama gidebilirsin yardım edebilir sana!" diyor ve biz "Hayır, teşekkürler" benzeri olumsuz bir cevap verirsek burayı direkt atlıyor.
Zlatko bölümünde mi yoksa başka bir yer mi + o sahne de değil oyunda karanın hiç bir bölümü çıkmıyor

Yaptığınız tercihler o bölüme dayalı olmadığı için orayı otomatik atlıyor bir terslik yok merak etmeyin. Kaynak sağlam sadece profilime baksanız anlarsınız :D
Zlatko bölümünün sonunda yardımı kabul etmiştim ama yine de bölümü atladı büyük ihtimal onun öncesindendir.

Geri
Yukarı