Detroit: Become Human Ekstralar Bölümü Nasıl Kullanılır?

Yariashigaru

Femtopat
Herkese merhaba, arkadaşlar. Bu oyundaki ‘Ekstralar’ bölümünü nasıl kullanacağım? Ana hikayede ilerlemek için gerekli bir şey mi bu? Nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Ana hikayede ilerlemek için gerekli değil. Çeşitli çizimler, videolar, müzikler, dergiler vs vardı diye hatırlıyorum.

Eğer ekstralar bölümünden kastınız tek tek bölümleri tekrar oynayabildiğiniz kısım ise, orası da ana hikaye için gerekli değil. İsterseniz sadece bir bölümü veya o bölümden itibaren oyunun kalanını tekrar oynamanızı sağlayan bir alan sadece.

Ana hikayede ilerlemek için gerekli değil. Çeşitli çizimler, videolar, müzikler, dergiler vs vardı diye hatırlıyorum.

Eğer ekstralar bölümünden kastınız tek tek bölümleri tekrar oynayabildiğiniz kısım ise, orası da ana hikaye için gerekli değil. İsterseniz sadece bir bölümü veya o bölümden itibaren oyunun kalanını tekrar oynamanızı sağlayan bir alan sadece.
videolar kısmındakilerde altyazı yok anlayamıyorum yardım edermisin internette falan da yok

Geri
Yukarı