Çözüldü Detroit Become Human hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rethyron

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu 2 gündür oynuyorum hiçbir problem yoktu fakat dün donmaya başlamıştı bazı sahnelerde bugün tekrar açtığımda amandayla konuşmaya gideceğim ama oyunu başlatıyorum birkaç saniye karakteri gösteriyor siyah ekran hatası verip oyundan atıyor araştırdım sistem güncel birkaç yerde NVIDIA kullananlar için 466.14 sürümü kurun diyorlardı onları yaptım her şey güncel fakat çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim sistem özellikleri ise şunlar.
Ekran kartı NVIDIA GTX 1650.
İşlemci Intel Core i59400F.
RAM Hyper X DDR4 12.
Ve eklemek istiyorum GeForce Experience'tan optimize ediyorunm oyun ayarlarından da yapıyorum hiçbir şey değişmiyor...

Öncelikle rahatsızlık verdiğim için çok özür dilerim. Bende yazdığınız her şeyi denedim ama olmadı. Hatta günlerdir internetten videolar izliyorum ama hiçbiri işe yaramıyor bildiğiniz başka bir çözüm yolu var mı?
Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5-4460
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB DDR3 900 MHz ama R7 200 series diye geçmekte.
Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle rahatsızlık verdiğim için çok özür dilerim. Bende yazdığınız her şeyi denedim ama olmadı. Hatta günlerdir internetten videolar izliyorum ama hiçbiri işe yaramıyor bildiğiniz başka bir çözüm yolu var mı?
Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5-4460
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB DDR3 900 MHz ama R7 200 series diye geçmekte.
Windows 10 kullanıyorum.
Oyunun PC portu dünya üzerindeki en sıkıntılı port falan olabilir, sorununuzu düzeltseniz bile ekran kartınızın yetersiz olması sebebiyle başka sorunlar baş gösterecektir. Bu oyundaki sorunları sadece ekran kartı yükselterek çözebilmiştim ben zamanında :D

Oyun Vulkan exclusive, oyunda DirectX yok sadece Vulkan ile çalışıyor.

Oyunun PC portu dünya üzerindeki en sıkıntılı port falan olabilir, sorununuzu düzeltseniz bile ekran kartınızın yetersiz olması sebebiyle başka sorunlar baş gösterecektir. Bu oyundaki sorunları sadece ekran kartı yükselterek çözebilmiştim ben zamanında :D

Oyun Vulkan exclusive, oyunda DirectX yok sadece Vulkan ile çalışıyor.

Teşekkür ederim yeni bir konu açtım ve orada biri yardımcı oldusyaları doğruladığımda düzeldi iyi günler.

Geri
Yukarı