Detroit Become Human VK_ERROR_DEVICE_LOST hatası

ihaterain

Hectopat
Makaleler
1
Eski konuları okudum, belki bir çözüm bulunmuştur vesaire diye yazıyorum.
Sistemim R5 2600X 6600XT, bütün sürücüler güncel.
Oyunu pencere modunda, 720P'de vesaire çalıştırmayı denedim işe yaramadı.
Önemli de bir yerde kaldım ve baştan oynarsam hikaye farklı gelişir, devam etmekte istiyorum yapabileceğim bir şey var mı?

Ekran kartınızın yeni sürücüsünü kaldırıp, eski ve en stabil sürümlerinden biri kurup denediniz mi? Detroit Become Human, ekran kartı sürücü güncellemelerinden sonra hep hata çıkartıyordu bende.
Ekran kartınızın marka ve modelini aratarak, ekran kartını üreten markanın sitesinden indirebilirsiniz. Ör. ASUS ROG STRIX Radeon RX 6600 XT.

Ekran kartınızın yeni sürücüsünü kaldırıp, eski ve en stabil sürümlerinden biri kurup denediniz mi? Detroit Become Human, ekran kartı sürücü güncellemelerinden sonra hep hata çıkartıyordu bende.
Ekran kartınızın marka ve modelini aratarak, ekran kartını üreten markanın sitesinden indirebilirsiniz. Ör. ASUS ROG STRIX Radeon RX 6600 XT.

Hocam oyunu ayni surucuyle saatlerce oynadim, dun 1 kere ayni hatayi almistim ana menudeyken tekrar oyuna girince sorun cikmamisti.
Gece devamli ayni hatayi almaya başladım, driver guncellemesi vesaire gelmisti onlari yaptim ama bir şey degismedi.
Dediginizi deneyeceğim ancak ureticinin sitesinde driver bolumune gelince AMD'nin sitesine yonlendiriyor yani kendileri bir driver paylasmamis.
Kartim Gaming X modeli bu arada.

"Sürücü yeniden yüklemesi bana sadece yardımcı oldu, sadece rastgele bir sürücü değil, tam bir sürücü bana yardımcı oldu. İnternette 19.9.2'nin bana yardımcı olabileceğini okudum, ancak bunu yükleyemedim, bu yüzden karanlıkta ateş etmeye karar verdim ve bunu vurdum. Hatayı çözebilen ve yeni hata oluşturmayan bir sürücü buldum. 22.10.2, bunu resmi siteden sadece ilk bağlantılardan biri aracılığıyla yükleyebilirsiniz. Ben RX 6650 XT sahibiyim."
Vulkan'dan kaynaklanan bir sorun gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı