Detroit Become Human vs. Star Wars Jedi Fallen Order

rudakab

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, forumdaki ilk konumu kararsız kaldığım bu konu üzerinden açmak istedim. Epic'teki indirimden ve 60 liralık kupondan faydalanmak istiyorum. İkisi arasında 10 lira fark var ama karar veremedim. Tavsiyeniz hangi oyunu almam üzerine olur?

Hangi tarz oyun sevdiğinizi tam söylemediğiniz için kendimi yerinize koyup Detroit Become Human tercih ederdim. Star Wars açıkça açıklamak gerekirse çoğu zaman hikayeden koptuğunuz bir oyun gibi geldi bana eğer ışın kılıcı fantezisi beslemiyorsanız kendi açımdan önermem tabii son karar sizin.

Hikaye ise etkilenmek istediğiniz bir oyun arıyorsanız Detroit: BH, hem hikaye hem de aksiyon olsun diyorsanız Fallen Order.

Ben Detroit: BH alırdım.
Hangi tarz oyun sevdiğinizi tam söylemediğiniz için kendimi yerinize koyup Detroit Become Human tercih ederdim. Star Wars açıkça açıklamak gerekirse çoğu zaman hikayeden koptuğunuz bir oyun gibi geldi bana eğer ışın kılıcı fantezisi beslemiyorsanız kendi açımdan önermem tabii son karar sizin.
Beni oyunda tutacak ve etkileyecek bir oyun arıyorum. Sürekli görevle oyunun akışından koptuğunda sıkılan biriyim. Detroit benim için de bir tık önde gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı