Detroit Become Human yanıt vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

LeyzZ

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu Epic'ten kupon ile satın aldım. İndirdim ilk bölümü sorunsuz oynadım. Ama ikinci bölüme geçerken oyun dondu, sesler gelmeye devam ediyordu. Görev yöneticisinden baktım yanıt vermiyor yazıyordu. Bir kereden bir şey olmaz dedim çıkıp yeniden girip yine denedim. 3 4 kez denememe rağmen sürekli aynı yerde ya da biraz ilerisinde oyundan attı beni. Ne yapmam gerekiyor? Oyun herkeste mi böyle? Herkeste böyleyse neden düzeltmiyorlar?
Driverlarım güncel.

Güncelliğini neye göre belirtiyorsunuz? Daha önce Driver Booster gibi 3. parti yazılımlardan kullandınız mı?

Lütfen elle tutulur yorumlar yapın.
GeForce Experience kullanıyorum. Diğer driverlar ise Windows Update ile güncelleniyor zaten. Haftada bir el ile kontrol ediyorum.
Sıkıntı driver kaynaklı değil internetten araştırdım bu oyunu oynayanların büyük birçoğunluğu bu hatayla karşılaşıyor.

Lütfen elle tutulur yorumlar yapın.
GeForce Experience kullanıyorum. Diğer driverlar ise Windows Update ile güncelleniyor zaten. Haftada bir el ile kontrol ediyorum.
Sıkıntı driver kaynaklı değil internetten araştırdım bu oyunu oynayanların büyük birçoğunluğu bu hatayla karşılaşıyor.
Elle tutulur yorum derken? Çözümün direkt olarak bulunabileceğini mi sanıyorsunuz? Olası ihtimallerden biri de Driver Booster veya onun gibi 3. parti uygulamalardan kullanmaktır. Ayrıca sistem belirtmemişsiniz. Bu platformda sisteminizi tahmin edecek kâhin yok maalesef.

Oyun hata verince hata dosyası oluşması lazım. Onu paylaşabilirsiniz.

1608654204573.png

Demek istediğim şu dosyalar.

Ayrıca sistem belirtmemişsiniz. Bu platformda sisteminizi tahmin edecek kâhin yok maalesef.

Ekran Kartı: Palit GeForce GTX1660 SUPER GP OC 6GB 192Bit GDDR6 İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz AM4 Anakart: ASUS PRIME B450M-K RAM: Crucial Ballistix 8GB 3200 MHz DDR4 CL16

Elle tutulur yorum derken? Çözümün direkt olarak bulunabileceğini mi sanıyorsunuz?

Çözümün direkt olarak bulunabileceğini normalde sanmam. Ama baktığım kadarıyla bu sorunu herkes yaşamış ve tüm forumlarda ucu açık kalmış. Çözenler ise ekran kartı Driver'ını güncelleyerek çözmüş ama benim sürücülerim güncel (belirttiğim gibi). Bu yüzden yaptığınız yorumu mantıksız buldum.

Oyun hata verince hata dosyası oluşması lazım. Onu paylaşabilirsiniz.

Hata dosyası oluşmamış bende.

Maalesef oyunu yarıda bırakıp silmek zorunda kaldım. Bir gün belki PlayStation elime geçerse oradan oynarım.

Geri
Yukarı