Deus Ex Mankind Divided Türkçe Yama Alınır mı?

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anonymous üzerinden Türkçe yama satın almayı düşünüyorum fakat bir yama için 18 TL ücret vermek can sıkıcı. Almaya değer mi? Ortalama bir İngilizce ile bir şeyler kaçırır mıyım? İndirilen Türkçe yamayı daha sonra kullanmak için saklayabiliyor muyuz? 18 TL sadece Deus Ex için vermek istemiyorum. Yama paketi içinde Control da ilgimi çekiyor. Elimdeki oyunlardan sonra onu da satın almayı düşünüyorum fakat tekrar bir yama için 18 TL vermek pek mantıklı bir hareket değil gibi.

Türkçe yamayı kurarsanız üyelik bitse bile format atmadığınız sürece kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuna gelen güncelleme ile yama bozulursa da yeniden üye olmak durumundasınız. Oyunda fazla ilerleyemedim, o nedenle İngilizce kısmına yorum yapmam doğru olmaz fakat incelemelerde insanların zorlandığını gördüm. Bence değer, üyeliğe dahil olan diğer oyunlar ilginizi çekmiyorsa almak mantıklı olmayabilir.

Aylık ödeme veya her yama için ayrı para ödemiyorsak alınır.
Aylık ödeme mevcut.
Türkçe yamayı kurarsanız üyelik bitse bile format atmadığınız sürece kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuna gelen güncelleme ile yama bozulursa da yeniden üye olmak durumundasınız. Oyunda fazla ilerleyemedim, o nedenle İngilizce kısmına yorum yapmam doğru olmaz fakat incelemelerde insanların zorlandığını gördüm. Bence değer, üyeliğe dahil olan diğer oyunlar ilginizi çekmiyorsa almak mantıklı olmayabilir.
Üyeliğe dahil olan fazladan sadece Control ve bir ihtimal (İngilizce olarak bitirmiştim fakat tekrar denemekten zarar gelmez) Battlefront 2 oyununun yaması ilgimi çekiyor. Şu anda bu oyunları sistemimde tutabilecek depolamam mevcut değil. Bunların dil dosyalarını kopyalama gibi bir şansımız var mı onu merak ediyorum. Oyunlarda yavaş yavaş ilerleyen biri olduğum için 1 ay içinde bitirebileceğimi pek düşünmüyorum.
Hocam benim de ortalama bir İngilizcem var ama dili ağır geldi bana. Henüz oynayamadım Türkçe yaması pahalı geldiği için.
Çok saçma bir sistem mevcut zaten. 11 TL ücretle aldığım oyunun yamasına 18 TL istiyorlar komedi gibi. Yapımcı firma bile oyundan bu kadar kâr etmiyordur.

Hocam benim de ortalama bir İngilizcem var ama dili ağır geldi bana. Henüz oynayamadım Türkçe yaması pahalı geldiği için.
Hocam az çok RPG oynadıysanız anlarsınız da birçok terim varya kendi Cyberpunk evrenine özel o yüzden ağır gelmiştir dili.

Control'ün ücretsiz yaması da var ve ben onunla bitirdim. Steam'deki Ultimate Edition ile bitirdim. Dlc çevirileri de dahil ve kalitesi iyiydi.

Hocam az çok RPG oynadıysanız anlarsınız da birçok terim var kendi Cyberpunk evrenine özel o yüzden ağır gelmiştir dili.
Control'ün ücretsiz yaması da var ve ben onunla bitirdim. Steam'deki Ultimate Edition ile bitirdim. Dlc çevirileri de dahil ve kalitesi iyiydi.
O zaman boşuna para kazandırmaya gerek yok. Elimden geldiği kadar, gelmediği yerde Google çeviri desteği ile bitirmeye çalışayım. Teşekkürler konu kapanabilir.

Oyunun dili ağır ama senaryosu daha da ağır zaten muhtemelen hikayesini anlamayacaksınız bence gerek yok ben İngilizce bitirmiştim. Tamamen oynanışın ön planda olduğu bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı