Deus Ex nasıl bir oyundur?

Ostap Bender

Centipat
Deus Ex serisi nasıldır sizce? Hayatımda en uzak olduğum oyun serilerinden biridir. Ne oynadım, ne de videolarını izledim. Hiç bir bilgim yok maalesef seri hakkında. Forumlardan çok güzel bir oyun olduğunu duydum bazı kişilerden. Hikayesi, karakterleri derin falan diyorlar. Sizce oyunun hikayesi nasıldır? Konusu nedir? Çok mu derin hikayesi veya karakterleri var? Bir şeyler öğrenmek isterim şu oyun serisi hakkında. Yorumlarda belirtin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sadece Human Revolution ve Mankind Divided oynadım. Her iki oyunda oldukça iyidir fakat Mankind Divided özellikle oynanış anlamında çok iyidir. Bİr sürü farklı yolla oyunu bitirebilirsiniz. Mesela ben oyunda kimseyi öldürmeden bitirdim ve "Pacifist" başarımını aldım. Fakat bazen yardım için Youtube'a baktığımda izlediğim adam bodoslama dalarak oynuyordu. Ben görünmezlik yeteneği ile dolaşıyordum başka biri tank gibi sağlam olmasını sağlayan yetenekle dolaşıyordu.

Ben sadece Human Revolution ve Mankind Divided oynadım. Her iki oyunda oldukça iyidir fakat Mankind Divided özellikle oynanış anlamında çok iyidir. Bİr sürü farklı yolla oyunu bitirebilirsiniz. Mesela ben oyunda kimseyi öldürmeden bitirdim ve "Pacifist" başarımını aldım. Fakat bazen yardım için Youtube'a baktığımda izlediğim adam bodoslama dalarak oynuyordu. Ben görünmezlik yeteneği ile dolaşıyordum başka biri tank gibi sağlam olmasını sağlayan yetenekle dolaşıyordu.
Hocam hikayesi nasıldır acaba? Bazı kişiler hikayesinin ve karakterlerinin derin olduğundan bahsediyorda.

Hocam hikayesi nasıldır acaba? Bazı kişiler hikayesinin ve karakterlerinin derin olduğundan bahsediyorda.
Maalesef hikâye hakkında konuşamıyorum hocam. Zaten İngilizcemin çok iyi olmadığı dönemde oynadığım için hikâyeyi çok takip edememiştim üstüne bir de oynayalı baya bir vakit oldu. Sadece Mankind Divided yarım bitmiş hissettiriyordu onu hatırlıyorum. Zaten bakarsanız Mankind Divided yarım kalan hikâye sebebiyle eleştirilmişti.

Geri
Yukarı