Dev CS:GO - Far Cry 3 - Borderlands 2 Çekilişi

UstaUser

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi (Hedef)
Dev Oyun Çekilişi

Dünyayı Kurtar

Herkese merhaba! Dev gibi bir çekiliş yapmanın zamanı geldi bence :). Yeni hazırlamış olduğum Android oyununun tanıtılması için dev bir çekiliş hazırladım. Çekilişte 3 farklı hediye vereceğim:
  • Counter Strike: Global Offensive
  • Far Cry 3
  • Borderlands 2
Çekilişi kazanan ilk kişiye üçünden birini seçme hakkı, ikinci kişiye 2 oyundan birini seçme hakkı tanıyacağım. Üçüncü kazanan kişi son kalan oyunu alacak, ama zaten 3 oyun da birbirinden güzel :).

ADIM 1
Çekilişe katılmak için öncelikle Facebook profilinize girerek aşağıdaki yazıyı herkese açık olarak paylaşıyorsunuz:
En yüksek skoru alan kişilere mükemmel ödüller verilecekmiş, sakın kaçırmayın!
play.google.com/store/apps/details?id=com.filobilisim.dunyayikurtar

#DunyayiKurtar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ADIM 2
Daha sonra Twitter'ınıza giriyorsunuz ve yine aynı yazıyı paylaşıyorsunuz:
En yüksek skoru alan kişilere mükemmel ödüller verilecekmiş, sakın kaçırmayın!
play.google.com/store/apps/details?id=com.filobilisim.dunyayikurtar

#DunyayiKurtar

ADIM 3
Şimdi de oyunu Android cihazınıza yüklüyorsunuz, daha sonra oyuna 5 yıldız ve G+ (yıldız verilen bölümün altında görünen + verme bölümü) veriyorsunuz. Daha sonra Google+ profilinizi herkese açık yapıyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ADIM 4
Konunun altına çekilişe katıldım yazıyorsunuz.

ADIM 5
Son olarak aşağıdaki formu dolduruyorsunuz:
Google Forms - create and analyze surveys, for free.

Çekiliş random.org üzerinden yapılıp video çekilecektir. Herkese iyi şanslar! Bitiş tarihi: 1.4.2015

Uygulamanı tanıtma uğruna millete spam mesaj attırıyorsun yani ? Hayır bir de resmen virüs mesajı :) Virüs olmasa bile insan virüs olarak algılar. 2015'teyiz...
Virüs derken? Nasıl yani dediğinizi anlamadım?

@UstaUser 6. adim olarak ikamet falanda isteyeydin iyiydi.

Tamam saka bir yana ama bana Mikail beye hak verdirttin ya uzun bir süre sonra helal olsun. Android app'inin reklamini yapacagiz diye facebook, twitter ve gplus hesabimizi araci olarak kullanmak istiyorsun. Cekilise katilmak icin bu sartlari öne sunman bence yanlis. @er36po bey'in cekilisleri kayitsiz, sartsiz ve daha cekici oluyor bence.

Su dille yapsaydin cekilisi cok daha cekici olurdu. (Cümledeki nizama bak... :) )

Örnek :

Merhaba arkadaslar uzun bir aradan sonra cekilis yapayim istedim. Ödüller bunlar.

Ayrica kisa bir süre önce tamamladigim android oyunumu facebook'da tanitirsaniz cok sevinirim.

Neyse tamam sustum. Bu arada facebook'da android oyununu yinede tanittim... :) Böylede sirinimdir bak.

Haklısınız. Bilgisayara geçince şartları daha mantıklı hale getireceğim. İyi günler :).

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı