Dev Düşman Yengeçgot mu Yüce Asa Jax mı?

TheOjnan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Şu anda 650 RP var hesabımda ancak 2 kostüm arasında kaldım. Jax'ın kostümünde indirimde var o yüzden ikisi arasında çok kararsızım size sormak istedim. Sizce hangi kostüm daha güzel?

Urgot'un kostümü 975 rp değil mi? Fiyat acisindan bakarsak Jax'in kostumu daha mantikli ve zaten guzel.

Urgot'un kostümü 975 rp değil mi? Fiyat acisindan bakarsak Jax'in kostumu daha mantikli ve zaten guzel.

Yok 520 ve şunu fark ettim Urgot'un kostümünü aldığımda yanına 1 sandıkta alabiliyorum.

Yok 520 ve şunu fark ettim Urgot'un kostümünü aldığımda yanına 1 sandıkta alabiliyorum.

Sandiktan bir şey cikmaz. Emin ol, ben denedim. Yuce asa Jax almak cok daha mantikli. Zaten 10 ay falan surecek bu kapsuller. İstedigin zaman alirsin Urgot'u. Jax'i alamazsin ama.

Amazon Prime ile her ay veriliyor. İçinden rastgele 1350'lik kostüm, 650rp, şampiyonlar için ebedi ödülleri çıkıyor içinden. Ayda sadece 8TL'ye hem de. Çok mantikli.
Teşekkürler, bende de vardı prime bir bakayım. Bir de konudan bağımsız, gaming prime kısmında control adlı oyun var o sınırsız süre olarak mı veriliyor?

Teşekkürler, bende de vardı Prime bir bakayım. Bir de konudan bağımsız, Gaming Prime kısmında Control adlı oyun var o sınırsız süre olarak mı veriliyor?

Direkt key olarak veriliyor GOG.com'da genelde Prime oyunları kütüphaneye ekleyebilecek şekilde veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…