Devamsızlıktan kalır mıyım?

YMR

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Şu an 11. sınıf okuyorum ve 9 gün özürsüz devamsızlığım var 10 gün olursa kalıyor muyum yoksa 10 günü geçmesi mi gerek?

Okullar zaten 17 Haziran'da kapanıyor hocam, okulların kapanması yaklaştığı için çoğaldı bu tarz konular :D Sorun değil, cevaplarız da arkadaşlar da hakkı varsa kullanmak istiyor devamsızlığını o yüzden soruyorlar.

Okullar zaten 17 Haziran'da kapanıyor hocam, okulların kapanması yaklaştığı için çoğaldı bu tarz konular :D sorun değil, cevaplarız da arkadaşlar da hakkı varsa kullanmak istiyor devamsızlığını o yüzden soruyorlar.

Yok hocam kullansınlar hakkıdır sonuçta bizde bu yollardan geçtik. 😎 😀 Ama aniden kullanıp sona doğru sıcak havada gitmek çok sıkıcı değil mi? Ben hep sona saklardım.

Öyle demesi kolay. Herkes keyfinden gitmemezlik yapmıyor. Bazı sıkıntılar var ki gitmedim.

Demesi kolay yapması zor. Bende yaşadım o günleri o yüzden söylüyorum lise okudum çoğu arkadaşım keyfi devamsızlık yüzüne okul sonuna kadar gelirlerdi. Ben zaten size laf söylemedim. Genelde devamsızlık en baştan kullanılır sona kalmadığı için mecbur okul kapanana kadar giderlerdi.

Geri
Yukarı