Devil May Cry 5 100TL'ye alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Ankara
1 ve 2. oyunu oynayıp nefret etmiş 3. oyunu ise beğenmeme rağmen zorluk ve atmosfer yüzünden yarım bırakmıştım. 4. oyunu ise hiç oynamadım. 4. oyunu oynamadan buna girilir mi? Atmosfer ve zorluk olarak 3. oyuna göre nasıl?

Son düzenleme:
4. oyundaki ana karakterimiz 5. oyunda da var. İlk oynayınca o kim falan diyebilirsiniz. Oynanış olarak gayet güzel buldum ama kamera açıları biraz ortalamanın altında gibi geldi.

4. oyundaki ana karakterimiz 5. oyunda da var. İlk oynayınca o kim falan diyebilirsiniz. Oynanış olarak gayet güzel buldum ama kamera açıları biraz ortalamanın altında gibi geldi.
4. oyunda farklı karakter olduğunu ve 5. oyunda da onun olduğunu biliyorum hocam. Hatta o yeni karakterin en büyük yeniliğinin kolu olduğunu falan da biliyorum. İzlediğim incelemelerden az çok spoiler yemiştim. Peki zorluk ve atmosferik açıdan nasıl? Hâli hazırda elimde Metro gibi bir oyun varken başka bir basık atmosferli oyun daha istemiyorum.

Tüm DMC tarihini anlatan kısa bi video mevcut oyunda , 4. oyunu oynamanıza gerek yok. Ayrıca oyun zor falan değil atmosfer şahane , ama komboları yaparsan oyun seni daha çok içine çeker gamepad varsa onla oynamanı tavsiye ederim.

Zorluğun ne kadar olduğunu tam söylemem DMC oyunları bana kolay geliyor. Kombolar ve aksiyon açısından göz doyurucu.

Seriyi sevmediysen alma bence ama senin tercihin.

Bende almayı düşünüyorum. Açık dünyası yok bildiğim kadarıyla hep senaryoya göre ilerliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…