Devil May Cry 5 98 TL'ye değer mi?

Eskipcmahrumu

Picopat
Fiyatı bayağı düşmüş olsa da Devil May Cry 5'e 98 TL verdiğimden dolayı kendimi çok kötü hissediyorum şu an kuruluyor. Sizce doğru mu? Yanlış mı?

Doğru karar, kesinlikle değer inanılmaz kaliteli bir oyun. En tatmin edici yakın dövüş aksiyonları diye liste yapsak Sekiro'nun hemen ardından DMC5 gelir.

Moral için teşekkür ederim
Önemli değil , ekstradan oyun dünyasının en ''cool'' karakteri ile oynamak isterseniz kesinlikle Vergil DLC'sini de satın alın. Oyunu 1 kez bitirip sararsa onunla düşmanları havalı şekillerde kombo manyağı yapabilirsiniz. I AM THE STORM THAT IS APROOOACCHING.

Fiyatı bayağı düşmüş olsa da Devil May Cry 5'e 98 TL verdiğimden dolayı kendimi çok kötü hissediyorum şu an kuruluyor. Sizce doğru mu? Yanlış mı?

Kesinlikle değer hayatımda gördüğüm yeni nesil en iyi hack and slash oyunlardan birisi olabilir türünü seviyorsanız kesinlikle almalısınız ama hikayesi için aynısını diyemeyeceğim ama eski oyunları oynayabiliyorsanız 1'den başlayın bağlantılı oyunlar diye biliyorum

Dmc devil may cry ve dmc 4 ü bitirdiğim den aldım, 6 dakika kaldı bitmesine.

DMC Devil May Cry ve DMC 4'ü bitirdiğimden aldım, 6 dakika kaldı bitmesine.

Anladım eğer maddi durumunuz birazcık bile varsa alabilirsiniz ortalama 15 saatlik bir oyun süresi var ama biraz kasarsanız büyük ihtimal 20 saate çıkar.

Bence etmez ya. Steam'de para vardı o paraya Mafia almayı düşünüyorum. Devil May Cry 5 60TL falan olsaydı alabilirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…