Devil May Cry 5 Türkçe yama var mı?

Durmazzali47

Decapat
Arkadaşlar Devil May Cry 5 için doğru düzgün bir Türkçe yama bulunuyor mu? Forumlarda gösterilen linklerin hepsini denedim yarısı Windows güvenlik uyarısı verip açılmadı. Diğerleri ise indiler ama bir baktım ki başka bir şeyler inmiş. Güzel bir yama bilen varsa önerebilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kurmuştum zamanında. Türkçe yamayı normal bir yama gibi değil, oyunun bir mod yükleyicisi var. Mod yükleyici üzerinden mod olarak kurmuştum.

Ben bir tane kurmuştum ama bazı çevirler tam doğru değildi. Galiba Google Çeviri'yle falan yapılmış. Bir de Vergil DLC'sinde bazı Vergil'a özel eğitici yazılar silinmiş gözüküyordu Türkçe yamada. Ama yine de istersen:

Bende bulamadım hocam en adamakıllı Türkçe yamayla oynuyorum şu an oyunun %30'u ancak çevrilmiş oda işime yaramıyor laf olsun diye yapmış oldum kısacası.

Ben bir tane kurmuştum ama bazı çevirler tam doğru değildi. Galiba Google Çeviri'yle falan yapılmış. Bir de Vergil DLC'sinde bazı Vergil'a özel eğitici yazılar silinmiş gözüküyordu Türkçe yamada. Ama yine de istersen:

Kral bu şeyi kurdum ama oyunun altyazıları çevrilmemişti? Nasıl hallederim bunu?

Kral bu şeyi kurdum ama oyunun altyazıları çevrilmemişti? Nasıl hallederim bunu?
Bilmiyorum şu an yüklü değil oyun. Düzgün yükleyememiş olabilirsin veya altyazı dili seçeneklerine Türkçe seçeneği eklenmiş olabilir.

Geri
Yukarı