Devil May Cry HD Collection alınır mı?

Bence alınmaz. Gerçekten 3 oyun da oynayış açısından çok eskimiş ve hantal hissettiriyor. Hikaye açısından ise ilk 2 oyun biraz kötü olsa da 3. oyun gayet iyi denebilir. 20 TL olsaydı belki alınabilirdi lakin 98 TL'ye alınacak daha iyi Hack and Slash oyunları var. Eğer Devil May Cry 5 almadıysan onu al. Aldıysan da başka oyunlara göz atmanı öneririm. Mesela bu oyun 2 TL ve Devil May Cry HD Collection'dan kat kat daha iyi.

Bence alınmaz. Gerçekten 3 oyun da oynayış açısından çok eskimiş ve hantal hissettiriyor. Hikaye açısından ise ilk 2 oyun biraz kötü olsa da 3. oyun gayet iyi denebilir. 20 TL olsaydı belki alınabilirdi lakin 98 TL'ye alınacak daha iyi hack and slash oyunları var. Eğer Devil May Cry 5 almadıysan onu al. Aldıysan da başka oyunlara göz atmanı öneririm. Mesela bu oyun 2 TL ve Devil May Cry HD Collection'dan kat kat daha iyi.

Devil May Cry 5 aldım ve oynadım hatta seriye ilk o oyunla başladım ama o güzel gelince HD Collection'da alim dedim. 3. oyunun normal versiyonunu almıştım oyun sorunluydu incelemelerinde herkes HD Collection'u önermiş.

Steam'de kış indirimi var Devil May Cry HD Collection 98 TL olmustu sizce değer mi alınır mı?

Kardeşim bence alınır arkadaş 3'üde eskimiş hissettiriyor demiş ilk iki oyun evet maalesef öyle ama 3.oyun gerçekten kötü değil güzel bir hikaye eğlenceli bölümler eğlenceli mekanikler (stylelardan bahsediyorum royalguard gunslinger trickster vb.) Ve ekstra oynanabilir karakter var Vergil var DMC dünyasının en havalı karakteri ama şöyle bir şey var vergil oynanabilir karakter DMC 4 ve DMC 5'teki vergilden çok daha kötü kötü değil sadece eski yani judgemnt cut end vb. şeyler yok ama oyun gerçekten güzel yani bir oyunu 2-3 kere bitirmeyi sorun bulmuyorsan bence al (DMC 3 normal bitince hard hard bitince dante must die modu o da bitince hell and heaven modu açılıuyor) hell and heaven modunda bütün bosslara ve bütün düşmalara tek atabiliyorsun fakat onlarda sana tek atabiliyor bence acayip keyifli almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı