Devil May Cry serisi hangi sırayla oynanmalı?

LordTiran

Decapat
Daha fazla  
Devil May Cry serisini sıfırdan oynamak istiyorum ama ilk hangisini oynayacağımdan emin değilim. Hikaye sırası karmaşık biraz. İlk 3 oyunu oynamadan yani Devil May Cry HD Collection'a girmeden normal 2013 çıkan Devil May Cry oyununu oynasam hikayede kopma yaşar mıyım? Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye olarak sırası 3-1-2-4-5. Hikaye pek önemli değil açıkçası. Öyle devam eden çok derin bir hikayesi yok. Ben olsam 1 ve 2. oyunu pas geçerek 3-4-5 oynardım. İlk iki oyun pek iyi değil. Fazla yaşlanmış.

Hikaye olarak sırası 3-1-2-4-5. hikaye pek önemli değil açıkçası. Öyle devam eden çok derin bir hikayesi yok. Ben olsam 1 ve 2. oyunu pas geçerek 3-4-5 oynardım. İlk iki oyun pek iyi değil. Fazla yaşlanmış.

Bende öyle düşünüyorum direk 2013'te çıkan DMC'dan daldım, hikaye konusunda yabancılık çekmem yine de değil mi?

Bende öyle düşünüyorum direk 2013'te çıkan DMC'dan daldım, hikaye konusunda yabancılık çekmem yine de değil mi?
2013’te çıkan DMC Devil May Cry hikayeye reboot atılması için yapıldı. Hikaye olarak ana seri ile alakası yok. O oyun yeni bir seri olacaktı. Ama hayranlar bu oyundan nefret edince DMC 2 gelmedi. Onun yerine eski serinin oyunlarına devam ettiler. Oynayışı onun da güzeldir. Bakabilirsin.

2013’te çıkan DMC Devil May Cry hikayeye reboot atılması için yapıldı. Hikaye olarak ana seri ile alakası yok. O oyun yeni bir seri olacaktı. Ama hayranlar bu oyundan nefret edince DMC 2 gelmedi. Onun yerine eski serinin oyunlarına devam ettiler. Oynayışı onun da güzeldir. Bakabilirsin.

Bunu bilmiyordum işte o zaman dediğiniz sıraya göre oynamaya başlıyorum teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı